TROPICAL Biorept W 250 ml

  • Vandens vėžlių maistas.
  • TROPICAL Biorept W 250 ml
  • TROPICAL Biorept W 250 ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 11364
4,96 €
/ vnt.

Maistas vandens ir amfibiniams vėžliams.
Talpa: - 250 ml

Visavertis pašaras amfibiniams ir vandens vėžliams.
BIOREPT W daugiakomponentės lazdelės vandens vėžliams. Įvairių komponentų lazdelės, skirtos kasdieniam vandens vėžlių ir tvenkinių vėžlių, gyvenančių vandens telkiniuose, maitinimui. Specialiai parinkta natūralių žaliavų kompozicija patenkina vėžlių mitybos poreikius. Ypatingas dėmesys skiriamas vėžiagyvių, įskaitant gamarus ir krilius, kurie yra vertingų baltymų, omega-3 ir omega-6 rūgščių, ir chitino, kuris reguliuoja virškinamąjį traktą, šaltiniui. Puikus lazdelių skonis verčia gyvūnus noriai juos valgyti. Tinkamai parinkta mineralų sudėtis ir pridėtas vitaminas D3 užtikrina tinkamą vėžlių skeleto ir apvalkalo vystymąsi, užkertant kelią deformacijoms ir kitoms rimtoms sveikatos problemoms. Vėžliai, reguliariai šeriami „BIOREPT W“ lazdelėmis, tolygiai vystosi ir yra puikios būklės.

Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, augalinės kilmės produktai, augaliniai baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai (įskaitant 4,8% „Gammarus pulex“), grūdai, dumbliai, mielės, aliejus ir riebalai, mineralinės pašarinės žaliavos (įskaitant 1% ceolito) .

Priedai (kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos medžiagos, turinčios panašų poveikį: Vit. 21 000 TV, Vit. D3 1260 TV, vit. E 80 mg, vit. C 300 mg. Mikroelementų junginiai: E1 (Fe) 27,5 mg, E6 (Zn) 7,7 mg, E5 (Mn) 5,7 mg, E4 (Cu) 1,4 mg, E2 (I) 0,17 mg, E8 (Se) 0,17 mg, E7 (Mo) 0,04 mg. Dažai. Antioksidantai.

Analitinių komponentų kiekis: žali baltymai 40,0%,
žalias aliejus ir riebalai 6,0%,
žalias pluoštas - 3,0%,
drėgmė 10,0%.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel