TROPICAL Welsi Gran 250ml granulės

  • daugiasudėtinis maistas dugninėmis žuvimis mintančioms žuvims
  • TROPICAL Welsi Gran 250ml granulės
  • TROPICAL Welsi Gran 250ml granulės
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 60464
7,29 €
/ vnt.

„WELSI GRAN“ tai daugiakomponentės granulės dugninėms žuvims. Granulės yra daugelio ingredientų maistas, skirtas kasdieniam mitybai visaėdžiams ir mėsėdėms žuvims, kurios maitinasi iš akvariumo dugno, tokioms kaip cuzarijos, šimpanzės, šamai, dumblių valgytojai.

„WELSI GRAN“ recepte yra puikiai subalansuoti gyvūninės ir augalinės kilmės ingredientai, tenkinantys maistinius žuvų poreikius, prisidedantys prie tinkamo jų augimo ir vystymosi. Tinkamai sudarytas vitaminų ir mikroelementų rinkinys užtikrina puikią žuvų būklę ir sustiprina jų imunitetą.

Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, augalinės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, grūdai, mėsa ir gyvūniniai produktai, dumbliai, mielės, aliejus ir riebalai, mineralinės pašarinės žaliavos.

Priedai: Vitaminai, pro-vitaminai ir chemiškai tiksliai apibrėžtos medžiagos, turinčios panašų poveikį: vit. 24 000 TV / kg, Vit. D3 1800 TV / kg, vit. E 80 mg / kg, vit. C 290 mg / kg.

Mikroelementų junginiai: E1 geležis 27,0 mg / kg, E6 cinkas 7,5 mg / kg, E5 manganas 5,6 mg / kg, E4 varis 1,3 mg / kg, E2 jodas 0,16 mg / kg, E8 selenas 0,16 mg / kg, E7 molibdenas - 0,04 mg / kg, E3 kobaltas - 0,01 mg / kg. Antioksidantai.

Analitiniai komponentai: 48,5% neapdorotų baltymų,
žalias aliejus ir riebalai - 8,0%,
žalias pluoštas 3,2%,
drėgmė 10,0%.
 

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel