Dr. Seidel šampūnas katėms 220ml

  • Koncentruotas baltyminis šampūnas katėms puikiai valo ir prižiūri augintinio kailį bei odą.
  • Dr. Seidel šampūnas katėms 220ml
5,90 €
/ vnt.

Taikymas:
Koncentruotas baltyminis kačių šampūnas puikiai valo ir puoselėja jūsų augintinio kailį ir odą. Jo sudėtyje yra švelnių ploviklių, pritaikytų švelniai kačių odai ir plaukams. Jis veiksmingai pašalina net stiprius nešvarumus, nepažeisdamas natūralaus odos apsauginio barjero. Dėl sudėtyje esančių kondicionuojančių ir drėkinančių medžiagų atkuriamas plaukų minkštumas ir blizgesys. Jis palengvina šukavimą ir apsaugo plaukus nuo statinio elektros krūvio. Dėl katžolės kvapo katėms gydymas yra malonesnis.

Rekomendacijos:
Kaip visų veislių kačių odos ir kailio priežiūros priemonė.

Veikliosios medžiagos:
- Labai švelni valomoji kompozicija, kurios pagrindą sudaro alkilpoligliukozidai ir betainai. Veiksmingai pašalina net ir stiprius nešvarumus, nepažeisdamas natūralaus odos apsauginio barjero.
- Ricinos aliejus ir lanolinas - natūralios tepamosios medžiagos ir iš kokosų aliejaus gaunami riebumą atstatantys komponentai. Jie neleidžia plaukams susipainioti.
- Baltymų hidrolizatai - sušvelnina paviršinio aktyvumo medžiagų poveikį ir pagerina vandens balansą plaukuose. Saugo plaukus nuo susipainiojimo.
- Katžolės ekstraktas - kvapas, pritraukiantis kačių maudymosi komfortą.

Naudojimo instrukcijos:
1. prieš maudynes katė turi būti kruopščiai nušukuota.
Sudrėkinkite kailį drungnu vandeniu. 3.
Paskirstykite šampūną, kad susidarytų putos. 4.
Kruopščiai nuplaukite. 5.
5. nusausinkite katę rankšluosčiu.
Maudydami apsaugokite gyvūno akis, ausis ir snukį.

Sudėtis:
Gliukozidas, ricinos aliejus, natrio kokoilo hidrolizuotas kviečių baltymas, PEG-7 glicerilo kokoatas, glicerilo stearatas, lanolinas, hidrolizuotas kolagenas, natrio chloridas, kvaterniumas-52, Nepeta Cataria ekstraktas, metilchlorizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, chlorheksidinas.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Kačiukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel