AQUAEL CARBOMAX PLUS - cheminė kasetė 1 l

  • Nr. 106615
  • Pakuotės dydis: 1000 ml
  • Keitimas: kas 4 savaites
  • Pripildymo tipas: cheminis pildymas
  • AQUAEL CARBOMAX PLUS - cheminė kasetė 1 l
  • AQUAEL CARBOMAX PLUS - cheminė kasetė 1 l
Gamintojas: AQUA EL
7,90 €
/ vnt.

"Aquael CARBOMAX PLUS
"CarboMax Plus" yra unikali filtravimo kasetė, pagaminta iš aukštos kokybės aktyvintosios anglies, kuri pasižymi puikiomis absorbcinėmis savybėmis. Įdėtas į filtrą jis surenka ir suriša vandenyje ištirpusias chemines medžiagas. Neutralizuoja sunkiųjų metalų jonus ir chlorą. Jis sugeria vaistų ir kitų cheminių preparatų likučius. Jis puikiai pašalina įvairius spalvos pakitimus (pvz., atsiradusius dėl akvariume laikomos medienos). Dėl kruopščiai sukurtos dulkių šalinimo technologijos jis yra patvarių granulių, kuriose nėra dulkių, pavidalo.

Kaip veikia "CarboMAX Plus"?
"CarboMAX Plus" gamyboje naudojama aktyvinta anglis pasižymi puikiomis absorbcinėmis savybėmis, todėl sugeria vandenyje ištirpusias toksines medžiagas. Jis neutralizuoja vandentiekio vandenyje esančius sunkiųjų metalų jonus ir chlorą. Jis pašalina iš vandens dažančiąsias medžiagas ir atkuria jo krištolinį skaidrumą. Sugeria vaistų ir kitų cheminių preparatų likučius.

Kur ir kada veikia "CarboMAX Plus"?
"CarboMAX Plus" puikiai tinka kaip filtravimo terpė kanistriniuose filtruose, perpildymo filtruose ir vidiniuose filtruose, skirtuose birioms terpėms. "CarboMAX Plus" turėtų būti naudojamas naujai įkurtuose akvariumuose, siekiant pagerinti šviežio akvariumo vandens kokybę ir skaidrumą.

Kaip vartoti "CarboMAX Plus"?
"CarboMAX Plus" iš karto paruoštas naudoti, jo nereikia skalauti ar atlikti kitų papildomų veiksmų. Pakuotės turinį reikia įdėti į filtro krepšelį arba filtro kamerą. Siekiant užtikrinti optimalius rezultatus, rekomenduojame "CarboMAX Plus" dėti po mechaninio filtravimo kasečių ir prieš biologinio filtravimo kasetes.

Kiek laiko veikia "CarboMAX Plus"?
Dėl "CarboMAX Plus" veikimo būdo (sorbcijos) jis palaipsniui užsipildo ir susidėvi. Norint išlaikyti optimalias filtravimo savybes, jį reikia keisti ne rečiau kaip kas 4 savaites.

Papildoma informacija
Vienoje "CarboMAX Plus" pakuotėje yra du 0,5 l maišeliai. Vieną maišelį "CarboMAX Plus" rekomenduojama skirti 150 l talpos rezervuarui.

"CarboMax" naudojamas akvariumo vandeniui pakeitus spalvą ir baigus žuvų gydymą cheminiais preparatais.

Specifikacija
parametro vertė
Pakuotės dydis 1 L
Kasetės keitimas kas 4 savaites
Cheminio filtravimo kasetės tipo


Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel