VETFOOD FLORA Balance 60 caps

  • FLORA Balance yra sinbiotinis preparatas (probiotiko ir prebiotiko derinys)
  • VETFOOD FLORA Balance 60 caps
Gamintojas: Vetfood
21,80 €
/ vnt.

„FLORA Balance“ yra sinbiotikas (probiotiko ir prebiotiko derinys), kurio veikliosios medžiagos palaiko tinkamą virškinamojo trakto darbą ir veikia gyvūnų žarnyno mikrofloros atstatymą.
Veikliosios produkto sudedamosios dalys:

Lactobacillus acidophilus LA02 - gamindamas pieno rūgštį padidina žarnyno rūgštingumą, taip slopindamas patogenų, tokių kaip Salmonella, Escherichia coli ir Clostridium perfringens, vystymąsi. Aktyviai dalyvauja B grupės vitaminų, ypač niacino, folio rūgšties ir vitamino B6, sintezėje. Lactobacillus acidophilus LA02 specifiškumas slypi gebėjime hidrolizuoti karbamidą, kuris, viena vertus, leidžia sumažinti jo endogeninę gamybą, taip pat sumažinti jo koncentraciją kraujyje lėtinio inkstų nepakankamumo metu.

Lactobacillus rhamnosus LR06 - gamindamas pieno rūgštį padidina rūgštingumą žarnyne, taip slopindamas patogenų vystymąsi. Gebėjimas slopinti Clostridium perfringens šunų virškinimo trakto membranos kolonizaciją siekia 80%. Lactobacillus rhamnosus LR06 gaminami metabolitai skatina vietinį ir bendrąjį organizmo imunitetą. Be to, praturtinant dietą minėtu štamu, buvo rastas didesnis receptorių jautrumas insulinui ir efektyvesnis svorio metimas lieknėjant. Padidėjusi GABA - neurotransmiterio, kuris ramina nuotaikos sutrikimus ir mažina nerimo lygį, koncentracija

Lactobacillus reuteri LRE02 - laikoma universaliausia žarnyno bakterija, nes ji yra pagrindinė visų virškinamojo trakto Lactobacillus bakterijų dalis. Lactobacillus reuteri fermentuojant glicerolį susidaro antibiotinių savybių turinti medžiaga, kuri buvo vadinama reuterine. Tai slopina kai kurių gramneigiamų ir gramneigiamų bakterijų, grybelių ir pirmuonių augimą. Reuterinas yra labai efektyvus nuo: Escherichia coli, Salmonella typhimurium, Pseudomonas fluorescens, Shigella spp., Campylobacter jejuni, Strepotococcus mutans, Prevotella intermedia, Bacillus subtilis, Listeria monocytogenes, Clostridium perfringens, Staphylorioco. , Candida albicans, Fusarium samiaciens, Aspergillus flavus. Lactobacillus reuteri LRE02 taip pat gamina rūgštinius metabolitus (pieno rūgštį), turinčius antiinfekcinį aktyvumą, ir turi galimybę slopinti tam tikrų citokinų (pvz., TNF) gamybą. Be to, kaip ir Lactobacillus acidophilus LA02, jis dalyvauja endogeninės kobalamino sintezėje (vitaminas B12).

Bifidobacterium animalis lactis BS01 - dalyvauja vitamino B12 ir pieno rūgšties sintezėje, aktyvina virškinimo trakto judrumą ir padidina išmatų drėgmę, užkertant kelią vidurių užkietėjimui. Rekomenduojamas kaip dietinis komponentas sergant uždegiminėmis ir opinėmis žarnyno ligomis (pvz., Opiniu kolitu).

Inulinas - prebiotikas, tirpių maistinių skaidulų frakcija, teigiamai veikia naudingos žarnyno mikrofloros augimą, skatina bakterijų iš Lactobacillus ir Bifidobacterium grupių augimą. Rūgštiniai naudingos mikrofloros metabolitai neleidžia daugintis potencialiai patogeninėms bakterijoms. Rekomenduojama kaip dietos dalis sergant virškinamojo trakto ir kasos ligomis

INDIKACIJOS:

Neteisinga dieta
virškinimo sutrikimai, susiję su mitybos klaidomis, įskaitant staigų dietos pasikeitimą ir gyvūno (senyvo amžiaus) amžių,
virškinimo trakto ir kasos ligos su sutrikdyta žarnyno mikroflora, pažeisti enterocitai ir sumažėjęs vietinis imunitetas,
virškinimo trakto ligos, atsirandančios dėl streso veiksnių,
autoimuninio pobūdžio virškinimo trakto ligos, vėžys,
maisto netoleravimas ir alergija,
skirtingo fono virškinimo trakto ligos (uždegiminės, parazitinės ir kt.),
gydymas antibiotikais (gydymo metu ir po jo),
karbamido koncentracijos sumažėjimas sergant lėtiniu inkstų nepakankamumu,

NAUDOJIMAS:

Rekomenduojama po 1 kapsulę 20 kg gyvūno kūno svorio. Mažesniems gyvūnams kapsulės turinys turėtų būti padalijamas pagal gyvūno kūno svorį ir sumaišomas su sausu, šlapiu maistu (½ kapsulės 10 kg kūno svorio).

Preparatas yra atidaromų kapsulių su naujoviška mikrokapsuliavimo technologija forma. Produktą rekomenduojama vartoti valgio metu. Rekomenduojamą paros dozę galima paskirstyti į kelias porcijas.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel