Bioprotect 60 kaps. Probiotikas

  • Bioprotect 60 kaps. Probiotikas
Gamintojas: VETEXPERT
Produkto kodas: 567710
14,35 €
/ vnt.

NURODYMAI:

Preparatas skirtas katėms ir šunims su virškinamojo trakto mikrofloros sutrikimais pvz.: su kirmelėmis, viduriavimu, antibiotikų terapija, vidurių užkietėjimu.

PAKUOTĖ:

60 kapsulių

SUDĖTIS:

Aktyvios bakterijų kultūros 5 000 000 000 jtk.:
Enterococcus faecium,
Lactobacillus rhamnosus,
Mana-oligo-sacharidai
Frukto-oligosacharidai

DOZAVIMAS:

Antybiotikų terapija– 1 kapsulė per dieną
(iki 7 dienų po terapijos užbaigimo)
Agantys gyvūnai– kiekvieną dieną 1 kapsulė per 20 dienų.
Viduriavimas, vidurių užkietėjimas– kiekvieną dieną 2 kapsulės per 10 dienų
Po kirmelių naikinimo – kiekvieną dieną 1 kapsulė per 7 dienas.
Kapsules galima vartoti tiesiogiai per burną arba jų turinį išmaišant su pašaru. Gyvūnui reikia užtikrinti pastovų priėjimą prie geriamojo vandens.

VEIKIMO MECHANIZMAS:

  1. Probiotikai kaip preparatai arba produktai turi savo sudėtyje gyvų mikroorganizmų, kurie keičia mikrofloros išdėstymą ir to dėka pagerina augintinio sveikatą. Probiotikų poveikis: padidėjusi maistinių medžiagų vertė (geresnis viškinimas, lengvesnis mineralinių medžiagų ir vitaminų prisisavinimas), laktozės netolerancijos sumažejimas, virškinimo trakto nuo infekcijų apsaugojimas, imuninės sistemos pastiprinimas, uždegimų sumažėjimas, apsaugojimas nuo vėžio ligų, antialerginis aktyvumas.
  2. Mana-oligo-sacharidai (MOS) i frukto-oligo-sacharidai (FOS) tai angliavandeniai dažnai naudojami pašaruose šunims. Yra fermentuojami per virškinamojo trakto mikroflorą, visų pirma per storąją žarną. Viena prebiotikų savybė tai fekalijų pH sumažinimas, o tai veda prie naudingų bakterijų viškinimo trakte pažadinimo. Modifikuoja taip pat mikrofloros kiekį ir palengvina maistinių medžiagų prisisavinimą. MOS gali pagerinti storosios žarnos gleivinės atsparumą.
  3. Preparatas BioProtect skatina taisyklingą virškinimo trakto, ypatingai šunų storosios žarnos funkcionavimą. Probiotikai ir prebiotikai yra dažnai naudojami šunų dietose.

Šio veikimo mechanizmo dėka, BioProtect preparatas gali būti naudojamas ir pas senesnio amžiaus šunis.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel