VETFOOD Uroforce Plus 120 caps

  • Produktas padeda sumažinti kalcio oksalato akmenų susidarymą ir užtikrina optimalų magnio ir kalio kiekį kraujyje.
  • VETFOOD Uroforce Plus 120 caps
Gamintojas: Vetfood
27,90 €
/ vnt.

„UROforce PLUS“ tai preparatas, kurio sudėtyje yra citratų, kurie yra mineralizacijos druskų kristalizacijos ir agregacijos inhibitoriai. Jie prisideda prie šlapimo pH padidėjimo ir sumažina oksalatų ir uratų sankaupų riziką. Kalio citratą rekomenduojama vartoti, jei, nepaisant specializuotos gydymo dietos, šlapimo pH yra rūgštus arba šlapime yra kalcio oksalato kristalų. Citratų apykaitoje susidarę bikarbonatai yra šarminis faktorius, leidžiantis efektyviai sumažinti citratų išsiskyrimą su šlapimu per dieną. Geriamieji citratai daugiausia metabolizuojami žarnyno sienelėse.

„UROforce PLUS“ suteikia optimalų kalio ir magnio kiekį kraujyje, o tai labai svarbu tinkamam viso gyvūno kūno funkcionavimui. Dažniausiai pasitaikančios elektrolitų trūkumo priežastys: lėtinė inkstų liga, poliurija, vėmimas, viduriavimas, medžiagų apykaitos ligos, žarnyno sutrikimai, stresas, bloga dieta ir netinkama mityba.

REKOMENDUOJAMA DOZĖ:

Kasdien rekomenduojame duoti šiuos produkto kiekius gyvūno maitinimo metu:

Katėms ir šunims iki 10 kg kūno svorio - po 1 kapsulę du kartus per dieną (ryte ir vakare),

10-25 kg sveriantiems šunims - po 2 kapsules du kartus per dieną (ryte ir vakare),

Didelių ir milžiniškų veislių šunims, kurių svoris didesnis nei 25 kg - 3 kapsulės du kartus per dieną (ryte ir vakare).

Taikymo laikotarpis: iki 6 mėnesių. Prieš naudojimą pasitarkite su veterinaru. Paruošimo metu verta reguliariai tikrinti gyvūno šlapimą.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel