"MR SMELL Bioenzymatic" skystas gėlių kvapo grindų valiklis - 1l

  • Koncentruotas preparatas, skirtas grindims valyti.
  • "MR SMELL Bioenzymatic" skystas gėlių kvapo grindų valiklis - 1l
7,19 €
/ vnt.

Paraiška
Koncentruotas produktas, skirtas grindims valyti. Ypač rekomenduojama naudoti namuose, kuriuose gyvena gyvūnai. Dėl modernios biofermentinės technologijos jis veiksmingai pašalina nemalonius kvapus, įskaitant organinius kvapus, pavyzdžiui, šlapimo ar išmatų. Puikiai pašalina net sunkiausius nešvarumus, nesugadindamas valomo paviršiaus. Jis palieka ilgai išliekantį gėlių kvapą, malonų žmonėms ir gyvūnams.

Rekomendacijos

Efektyviai pašalina nemalonius kvapus, įskaitant organinio tipo: šlapimo, išmatų kvapą.
Pastabos
Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite pakuotę arba etiketę. Sudėtyje yra kvapiųjų medžiagų. Gali sukelti alerginę reakciją.
Naudojimo instrukcijos
Praskieskite skystį tokiu santykiu: vienas dangtelis 5 l vandens. Nereikia plauti vandeniu, išskyrus paviršius, kurie gali liestis su maistu.


Sudėtis
Mažiau kaip 5 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentų, nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų. Kvapiųjų medžiagų sudėtis: benzilo salicilatas, heksil cinamalas, benzilo alkoholis. Konservantai: Natrio benzoatas.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel