TROPICAL Super Spirulina Forte Tablets 2kg 4500vnt.

  • SUPER SPIRULINA FORTE TABLETĖS augalinis maistas lipnių tablečių pavidalu, kuriame yra didelis kiekis spirulinos (36 %).
  • TROPICAL Super Spirulina Forte Tablets 2kg 4500vnt.
  • TROPICAL Super Spirulina Forte Tablets 2kg 4500vnt.
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 20757
89,90 €
/ vnt.

Aukštos kokybės produktas, skirtas jauniems Afrikos cichlidams ir kitiems akvariumo gyvūnams, kuriems reikalinga dieta, kurioje gausu augalinių ingredientų. Produktas išsiskiria 36% Spirulina platensis dumblių kiekiu. Šis ingredientas stiprina mažų žuvų imuninę sistemą ir palaiko tinkamą subtilios virškinimo sistemos veiklą. Tai taip pat suteikia nesočiųjų riebalų rūgščių, būtinų sveikatai, ir nepakeičiamų aminorūgščių, kurių gyvūno organizmas nesugeba pagaminti reikiamu kiekiu. Specialiai sukurtas vitaminų ir mineralų, įskaitant vitaminus A, D3, E ir C, taip pat geležis, cinkas, manganas ir varis, kompleksas padeda jūsų žuvims intensyviai vystytis ir daro įtaką jų puikiajai būklei. Mišinyje esantys antioksidantai apsaugo nuo laisvųjų radikalų susidarymo, todėl jie neutralizuoja daugelį pavojingų ligų. Produktas turi patogios formos tabletes, kurias galima priklijuoti prie stiklo arba uždėti ant akvariumo dugno.

Sudėtis: dumbliai (Spirulina platensis min. 36%), augalinės kilmės produktai, augaliniai baltymų ekstraktai, žuvis ir žuvies produktai, moliuskai ir vėžiagyviai, grūdai, pienas ir pieno produktai, mėsa ir gyvūniniai produktai, mielės, aliejus ir riebalai, pašarinės žaliavos mineralinės kilmės.

Priedai (kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos medžiagos, turinčios panašų poveikį: Vit. 21 000 TV, Vit. D3 1.150 TV, vit. E 70 mg, vit. C 295 mg. Mikroelementų junginiai: E1 (Fe) 25,4 mg, E6 (Zn) 6,7 mg, E5 (Mn) 5,4 mg, E4 (Cu) 1,3 mg, E2 (I) 0,15 mg, E8 (Se) 0,15 mg, E7 (Mo) 0,03 mg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantai.

Analitiniai komponentai: žali baltymai 45,0%,
žalio aliejaus ir riebalų 5,6%,
žalias pluoštas - 3,0%,
drėgmė 9,0%.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel