ROYAL CANIN Instinctive 12x85g padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms

 • Maistas suaugusioms katėms, sultingi gabalėliai gardžiame padaže.
 • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
 • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
 • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
 • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
 • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
 • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
 • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
Gamintojas: Royal Canin
16,60 €
/ vnt.
0,02 € / kg

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ROYAL CANIN Instinctive + 7 12x85g konservas (Padažas)ROYAL CANIN Instinctive + 7 12x85g konservas (Padažas)16,61 €16,59 €Sutaupai (0.12%)
"Royal Canin" veislė Royal - Canin

Instinctivein sauce

Nuo 1 iki 7 metų amžiaus, išrankus.
Specialiai sukurtas mitybos sprendimas
skirtas suaugusioms katėms, kurių apetitas išrankus

Skaityti daugiau

Unikali nauda

Saugo virškinimo sistemą

Dėl jautraus virškinamojo trakto katės gali susikaupti laisvų išmatų, turinčių stiprų kvapą. MAXI DIGESTIVE CARE ėdalas yra tikslus mitybos sprendimas, skirtas virškinimo sistemos sveikatai palaikyti. Šis ėdalas, kurio sudėtyje yra lengvai virškinamų baltymų (L.I.P.), prebiotikų (FOS) ir maistinių skaidulų, skatina žarnyno bakterinės floros pusiausvyrą ir teigiamai veikia išmatų kokybę

Idealus kūno svoris

Puikiai subalansuotas ėdalas, puikiai patenkinantis energijos ir maistinių medžiagų poreikius, užtikrinantis sveiką katės kūno svorį

Šlapimo takų apsauga

Palaikoma tinkama šlapimo takų veikla.

Tinkama kačiukų mityba yra pagrindinis jų vystymosi veiksnys. Tinkamos maistinės medžiagos palaiko tinkamą augimą šiuo kritiniu laikotarpiu.

Atjunkyti kačiukus nuo krūties gali būti sunku, ypač jei naujas maistas nėra specialiai pritaikytas kačiuko poreikiams ir nėra labai skanus.

Maistas turi optimalų maistinių medžiagų profilį, todėl katės jį renkasi instinktyviai. Maistą, kuriame atsižvelgiama į tokius parametrus kaip skonis, kvapas, tekstūra ir konsistencija, gyvūnas pasirinks instinktyviai.

Antrajame augimo etape (4-12 mėn. amžiaus) stiprėja kačiuko skeleto sistema. Energijos poreikiai, nepaisant laipsniško mažėjimo, vis dar išlieka gana dideli.

ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in sauce užtikrina visas būtinas maistines medžiagas, skatina tinkamą skeleto vystymąsi ir patenkina didelius kačiukų energijos poreikius.

Imunitetas stiprėja, tačiau imuninė sistema vis dar labai jautri. ROYAL CANIN Kitten Instinctive ėdalas stiprina natūralią kačiuko apsaugą dėl patentuoto bendrai veikiančių antioksidantų komplekso, kurį sudaro vitaminai E, C, taurinas ir liuteinas.

Padaže esantys maži gabalėliai palengvina maisto suvartojimą ir kačiukams, ir katėms.

Atsižvelgiant į kačių mitybos ypatumus, ROYAL CANIN® Persian Adult ėdalą taip pat galima įsigyti su gabalėliais padaže ir skaniu paštetu.

ROYAL CANIN® misija - teikti gyvūnų poreikius atitinkančius mitybos sprendimus. Visi mūsų produktai yra daug kartų tikrinami, kad atitiktų aukščiausius prekės ženklo standartus ir jūsų katei būtų tiekiamas maistas, pritaikytas jos mitybos poreikiams. ROYAL CANIN® Kitten Instinctive yra visavertis ėdalas gyvūnams augintiniams.

Puikiai subalansuotas turinys

Sudėtis

mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, žuvis ir žuvų produktai, grūdai, augalinių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai, mineralinės druskos, cukrus.

Priedai

Maisto papildai: Vitaminas D3: 115 UI, E1 (geležis): 3,5 mg, E5 (manganas): 1,1 mg, E6 (cinkas): 11 mg.

Tinkama porcija jūsų augintiniui

portion

Po naudojimo įsitikinkite, kad pakuotė yra sandariai uždaryta - taip maistas bus apsaugotas nuo gedimo ir į jį nepateks teršalų. Užtikrinkite, kad jūsų augintinis visada galėtų gauti šviežio vandens

Kaip pereiti prie " Royal Canin" ėdalo?

Paprastai pereiti nuo kito ėdalo prie "Royal Canin" užtrunka apie 6-7 dienas.

Nuomonės, kurias reikia žinoti

Marzena Kacperska

sveiki, Kitekas nuo pat pradžių šeriamas Royal canin, kaina atitinka kokybę. didžiausias mėsos kiekis maiste. Kitekas noriai valgo pašteto pavidalo maistą. jis jam rekomenduojamas , dėl jo ligos. kaip matote pridėtoje nuotraukoje -

Apie Royal Canin

50 metų sveikos mitybos šunims ir katėms

Kompanija "Royal Canin" buvo įkurta iš aistros gyvūnams. Ją 1968 m. įkūrė veterinarijos gydytojas Jeanas Cathary, kuris ieškojo mitybos sprendimo savo sergančiam šuniui. Todėl nieko nestebina, kad tai yra labiausiai veterinarų ir veisėjų rekomenduojamas prekės ženklas visame pasaulyje.

Maisto papildai, nutraceutiniai preparatai ir vitaminai - pas mus tai standartas

Kiekviename krokete yra 50 maistinių medžiagų, būtinų tinkamam organizmo funkcionavimui.

Užtikriname aukščiausią virškinamumą

Mūsų pašaruose yra baltymų, kurių virškinamumas viršija 90 %, vadinamųjų L.I.P. Dėl šių baltymų galime tikėtis geresnės išmatų kokybės, mažesnio polinkio į vidurių pūtimą ir dujų susidarymą bei mažesnio išmatų kiekio.

Jūsų augintinis yra ypatingas, taip pat ir mums!

Sterilizuotas? Išrankus? Veislės? Specialūs poreikiai reikalauja tikslių mitybos sprendimų. 158 šunų ėdalo rūšys, 108 kačių ėdalo rūšys, kasmet sukuriami nauji inovatyvūs sprendimai.

 • Rekomenduojamas
  produktas
  product-2
 • Instinctive 7+
  padaže
Techniniai parametrai
Svoris:
1020
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel