ROYAL CANIN Sterilised 12x85g drėgno maisto padaže suaugusioms sterilizuotoms katėms

  • Šlapias ėdalas, specialiai sukurtas katėms po sterilizacijos ir (arba) kastracijos, palaiko tinkamą šlapimo takų veiklą. Ėdalo sudėtyje yra skanių mėsos gabalėlių padaže.
  • ROYAL CANIN Sterilised 12x85g drėgno maisto padaže suaugusioms sterilizuotoms katėms
  • ROYAL CANIN Sterilised 12x85g drėgno maisto padaže suaugusioms sterilizuotoms katėms
Gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 237400
16,80 €
/ vnt.
0,02 € / kg

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ROYAL CANIN Sterilised (padažas) 12x85g konservaROYAL CANIN Sterilised (padažas) 12x85g konserva16,81 €16,79 €Sutaupai (0.12%)
Royal - Canin

Sterilizuotapadaže

Nuo 1 metų amžiaus, sterilizuota.
Maistinis tirpalas, specialiai sukurtas suaugusiems
sterilizuotoms katėms, kurios mėgsta maistą padaže.

Daugiau

Unikali nauda

Puikus skonis

Maistas, kurį katės instinktyviai renkasi dėl tinkamo maistinių medžiagų santykio ir specialiai sukurtų plonų gabalėlių, mirkytų gardžiame padaže.

Idealus kūno svoris

Mažesnė antsvorio rizika dėl riboto riebalų kiekio ir pridėto L-karnitino, kuris skatina lipidų apykaitą.

Šlapimo takų apsauga

Palaikoma tinkama šlapimo sistemos veikla.

Puikiai subalansuotas turinys

Sudėtis

mėsa ir gyvulinės kilmės produktai, grūdai, augalinių baltymų ekstraktai, mineralai, augalinės kilmės produktai, cukrus.

Priedai

(1 kg pašaro): Maisto papildai (kg): Vitaminas D3: e1 (geležis): 73 UI, E1 (geležis): 11 mg, E2 (jodas): 0,55 mg, E4 (varis): 4,5 mg, E5 (manganas): 3 mg, E6 (cinkas): 30 mg.

Tinkama porcija jūsų augintiniui

portion

Po naudojimo įsitikinkite, kad pakuotė yra sandariai uždaryta - taip maistas bus apsaugotas nuo gedimo ir į jį nepateks teršalų. Užtikrinkite, kad jūsų augintinis visada galėtų gauti šviežio vandens

Kaip pereiti prie " Royal Canin" ėdalo?

Paprastai pereiti nuo kito ėdalo prie "Royal Canin" užtrunka apie 6-7 dienas.

Nuomonės, kurias reikia žinoti

Stella Szpinek

Visada šėriau savo po kastracijos katiną katiną maistu, nesigilinau į prekės ženklą iki.... Baisūs akmenys, kuriuos veterinaras rado jo šlapimo pūslėje, ir vos išgelbėta gyvybė paskatino mus pasirinkti tinkamą maistą. Jau dvejus metus mūsų katinas ėda tik veterinarijos klinikoje pirktą "Royal", jis sveikas, laimingas , kupinas energijos, o šlapimo pūslės problemos baigėsi visiems laikams.

Magdalena Knapik

Mano katė, kuri buvo sterilizuota daugiau nei prieš metus, pastebėjo padidėjusį apetitą ir tai man buvo svarbiausia, nes ji pagaliau šiek tiek priaugo svorio, anksčiau buvo liesa. Pastebėjau, kad šis maistas jai patinka daug labiau nei kiti. Matau, kad pagerėjo jos kailio būklė, ji turi gražų blizgantį kailį, kuris ne taip dažnai iškrenta. Kitty regėjimas taip pat geras, ir manau, kad tai lėmė maistas. Anksčiau jos akys labai pūliuodavo ir man dažnai tekdavo rinkti pūlius iš akių kampučių, o dabar šios problemos nebėra. Esu labai patenkinta šiuo ėdalu ir pirksiu jį tol, kol Kitty nepradės vargti.

Apie " Royal Canin

50 metų sveikos mitybos šunims ir katėms

Kompanija "Royal Canin" buvo įkurta iš aistros gyvūnams. Ją 1968 m. įkūrė veterinarijos gydytojas Jeanas Cathary, kuris ieškojo mitybos sprendimo savo sergančiam šuniui. Todėl nieko nestebina, kad tai yra labiausiai veterinarų ir veisėjų rekomenduojamas prekės ženklas visame pasaulyje.

Maisto papildai, nutraceutiniai preparatai ir vitaminai - pas mus tai standartas

Kiekviename krokete yra 50 maistinių medžiagų, būtinų tinkamam organizmo funkcionavimui.

Užtikriname aukščiausią virškinamumą

Mūsų pašaruose yra baltymų, kurių virškinamumas viršija 90 %, vadinamųjų L.I.P. Dėl šių baltymų galime tikėtis geresnės išmatų kokybės, mažesnio polinkio į vidurių pūtimą ir dujų susidarymą bei mažesnio išmatų kiekio.

Jūsų augintinis yra ypatingas, taip pat ir mums!

Sterilizuotas? Išrankus? Veislės? Specialūs poreikiai reikalauja tikslių mitybos sprendimų. 158 šunų ėdalo rūšys, 108 kačių ėdalo rūšys, kasmet sukuriami nauji inovatyvūs sprendimai.

Techniniai parametrai
Svoris:
1020
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Specialūs reikalavimai:
Sterilizavimas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel