ANIMONDA Cat Vom Feinsten adult su įdaru: kalakutiena, vištienos krūtinėlė ir žolelės 100g

  • Subtilus mėsos, daržovių ir žolelių paštetas suaugusioms katėms, gardžiai sotus, be dirbtinių skonių ir priedų, su vitaminais ir mineralais.
  • ANIMONDA Cat Vom Feinsten adult su įdaru: kalakutiena, vištienos krūtinėlė ir žolelės 100g
Gamintojas: Animonda
Produkto kodas: AN-83228
Serija: 100g
1,49 €
/ vnt.
0,01 € / kg

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ANIMONDA Cat Vom Feinsten adult su įdaru: kalakutiena, vištienos krūtinėlė ir žolelės 32x100gANIMONDA Cat Vom Feinsten adult su įdaru: kalakutiena, vištienos krūtinėlė ir žolelės 32x100g47,68 €47,36 €Sutaupai (0.67%)
ANIMONDA Cat Vom Feinsten adult su įdaru: kalakutiena, vištienos krūtinėlė ir žolelės 100g x32ANIMONDA Cat Vom Feinsten adult su įdaru: kalakutiena, vištienos krūtinėlė ir žolelės 100g x3247,68 €47,04 €Sutaupai (1.34%)

Sultingas, puikiai pagardintas paukštienos ir mėsos paštetas su viliojančiu įdaru: "Animona vom Feinsten Adult" su minkštu mėsos, daržovių ir žolelių įdaru taip pat skanus išrankioms ir išlepintoms katėms. Be to, pašare yra sveikatai svarbių vitaminų ir mineralų, užtikrinančių jūsų augintinio gerą savijautą. Šiuo ėdalu palepinsite savo katę ir kartu užtikrinsite subalansuotą mitybą.

"Vom Feinsten" liniją sudaro tik specialiai atrinkti ingredientai ir atrinkta mėsa, kurie kartu sudaro natūralų ir tikrą patiekalą. Receptas parengtas remiantis naujausiais mitybos specialistų atradimais ir išvadomis. Šiame drėgname ėdale nėra sojos, grūdų ar genetiškai modifikuotų ingredientų, jame nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.

Subalansuotas drėgnas ėdalas suaugusioms katėms
Skanus receptas su įdaru: gardus paštetas iš mėsos, paukštienos, daržovių ir žolelių su žaviu įdaru.
Suteikiama jūsų katei reikalingų maistinių medžiagų: turi pakankamai baltymų, vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų, kad užtikrintų jos gerą savijautą.
Natūralu ir tikra: be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų, be sojos, grūdų ir genetiškai modifikuotų ingredientų.
Labai skanus: patinka net išrankioms katėms
Sudėtis
Vištiena, lašišos filė ir špinatai
mėsa ir šalutiniai gyvūniniai produktai (52 %: 20 % vištienos, jautienos, kiaulienos, kalakutienos), žuvis ir žuvų šalutiniai produktai (4 % lašišos filė), daržovės (įskaitant 0,5 % špinatų), mineralai
Vištiena, jautiena ir morkos
mėsa ir šalutiniai gyvūniniai produktai (57 %: 22 % vištienos, 4 % jautienos, kiaulienos, kalakutienos), daržovės (2 % morkų), mineralai.
Kalakutiena, vištienos krūtinėlė ir žolelės
mėsa ir šalutiniai gyvūniniai produktai (57 %: vištiena ir 4 % vištienos krūtinėlės, jautiena, kiauliena, 5 % kalakutiena), daržovės (2 % paprikos), mineralai, mairūnas (0,01 %), bazilikas (0,01 %), petražolės (0,01 %).

Priedai
Fiziologiniai priedai
Vitaminas D3 (160 TV/kg), jodas [E2] (0,08 mg/kg), varis [E4] (0,8 mg/kg), manganas [E5] (1,2 mg/kg), cinkas [E6] (9,4 mg/kg).

Analitiniai komponentai

Žali baltymai 10,0 %
Žali riebalai 4,5 % Žalioji ląsteliena
Žalioji ląsteliena 0,5 % Žalieji pelenai
Žalieji pelenai 1,8 %.
Drėgmė 82,0 %.
Maitinimo rekomendacijos
Animonda vom Feinsten Adult su įdaru yra visavertis maistas

Katės svoris - dienos poreikis
3 kg apie 250 g
4 kg apie 300 g
5 kg apie 350 g

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Skonis:
Kalakutiena su vištienos krūtinėle ir žolelėmis
Svoris:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel