TROPICAL Spirulina Granulat 250ml

  • SPIRULINA GRANULAT augalinis maistas granulių pavidalo su spirulina.
  • TROPICAL Spirulina Granulat 250ml
  • TROPICAL Spirulina Granulat 250ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 60334
8,99 €
/ vnt.

TROPICAL Spirulina granulės
SPIRULINA GRANULAT augalų maistas granulių pavidalo su Spirulina. SPIRULINA GRANULAT - tai nuskendęs granuliuotas ėdalas su Spirulina (6 %). Skirtas kasdieniam žolėdžių ir visaėdžių žuvų, įskaitant populiarias Malavio ežero cichlidas, vaivorykštines žuvis, dygliarykštes, dygliarykštes, vėgėles, gupijas, molinukus ir kitas gyvas žuvis, maitinimui gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose. Išskirtinės spirulinos maistinės savybės užtikrina puikią žuvų būklę ir reguliuoja virškinimo procesus. Tai ypač svarbu žolėdėms žuvims, kurių ilgam virškinimo traktui reikia skirti ypatingą dėmesį sudarant mitybą, nes dėl savo struktūros jis yra labiau linkęs į vidurių užkietėjimą ir uždegimus. Didelis natūralių karotenoidų kiekis sustiprina spalvas ir teigiamai veikia jų veikimą, daro įtaką daugeliui fiziologinių procesų ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų.
Sudėtis: augalinės kilmės produktai, dumbliai (Spirulina platensis ne mažiau kaip 6 %), grūdai, augalinių baltymų ekstraktai, žuvys ir žuvų produktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės pašarinės žaliavos (įskaitant ceolitą 1 %).
Priedai (1 kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos panašaus poveikio medžiagos: vit. A 29 800 TV, vit. D3 1 900 TV, vit. E 100 mg, vit. C 550 mg. Mikroelementų mišiniai: E1 (Fe) 37,8 mg, E6 (Zn) 10,5 mg, E5 (Mn) 7,8 mg, E4 (Cu) 1,8 mg, E2 (I) 0,23 mg, E8 (Se) 0,23 mg, E7 (Mo) 0,05 mg. Spalvos. Antioksidantai.
Analitiniai komponentai: Žali baltymai 48,0 %,
žalios alyvos ir riebalai 7,0 %,
žalios ląstelienos 3,5 %,
drėgmė 10,0 %.

Techniniai parametrai
Kompozicija:
TROPICAL Spirulina Granulat
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel