TROPICAL SuperVit 12g maišelis

  • Supervit dribsniai tai daug ingridientų turintis, universalus, dribsnių pavidalo maistas skirtas kasdieniam visaėdžių žuvų maitinimui.
  • TROPICAL SuperVit 12g maišelis
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 70401
1,29 €
/ vnt.

TROPICAL SuperVit

SUPERVIT daug ingridientų turintis, dribsnių pavidalo pašaras su beta-gliukanu. Supervit dribsniai tai universalus maistas skirtas kasdieniam visaėdžių žuvų maitinimui. Energetinius ir maistinius poreikius papildo turtinga receptūra ir aukštos kokybės ingridientai. Be beta-gliukano, žuvims atsparumo suteikia taip pat vitaminas C. Sudėtyje esantys karotenoidai stiprina žuvų spalvingumą ir teigiamai veikia viso organizmo funkcijonavimą. SuperVit maistas tai dietos pagrindas, pagamintas iš aštuonių dribsnių rūšių.
Sudėtis: žuvys ir žuvų produktai, javai, ekstraktai iš augalinių baltymų, moliuskai ir vėžiagyviai (krilių miltai min.1%, kalmarų miltai min. 1%), augalinės kilmės produktai (ekstraktas iš raudonosios paprikos 1 200 mg/kg), dumbliai (Spirulina platensis min. 0,5%), mielės (tame tarpe Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg), aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės pašaro medžiagos (tame tarpe ceolitas 1%).

Sudėties analizė: 

  • Neapdoroti baltymai: 48%
  • Aliejai ir neapdoroti riebalai: 8%
  • Neapdorotos skaidulos: 3,5%
  • Drėgmė: 6% 

Priedai(na kg): Vitaminai, provitaminai ir  chemiškai apibrėžtos medžiagos su panašiu poveikiu: vit. A 38 900 mato vnt., vit. D3 2 100 mato vnt., vit. E 130 mg, vit. C 580 mg. Mikroelementų mišinys: E1 (Fe) 44,7 mg, E6 (Zn) 12,4 mg, E5 (Mn) 9,3 mg, E4 (Cu) 2,2 mg, E2 (I) 0,3 mg, E8 (Se) 0,3 mg, E7 (Mo) 0,07 mg, lecitinas, dažikliai, atioksidantai.

Dozavimas: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Patikrinkite, ar jums reikia
pixel