TROPICAL SuperVit 12g maišelis

  • Supervit dribsniai tai daug ingridientų turintis, universalus, dribsnių pavidalo maistas skirtas kasdieniam visaėdžių žuvų maitinimui.
  • TROPICAL SuperVit 12g maišelis
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 70401
1,20 €
/ vnt.

TROPICAL SuperVit

SUPERVIT daug ingridientų turintis, dribsnių pavidalo pašaras su beta-gliukanu. Supervit dribsniai tai universalus maistas skirtas kasdieniam visaėdžių žuvų maitinimui. Energetinius ir maistinius poreikius papildo turtinga receptūra ir aukštos kokybės ingridientai. Be beta-gliukano, žuvims atsparumo suteikia taip pat vitaminas C. Sudėtyje esantys karotenoidai stiprina žuvų spalvingumą ir teigiamai veikia viso organizmo funkcijonavimą. SuperVit maistas tai dietos pagrindas, pagamintas iš aštuonių dribsnių rūšių.
Sudėtis: žuvys ir žuvų produktai, javai, ekstraktai iš augalinių baltymų, moliuskai ir vėžiagyviai (krilių miltai min.1%, kalmarų miltai min. 1%), augalinės kilmės produktai (ekstraktas iš raudonosios paprikos 1 200 mg/kg), dumbliai (Spirulina platensis min. 0,5%), mielės (tame tarpe Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg), aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės pašaro medžiagos (tame tarpe ceolitas 1%).

Sudėties analizė: 

  • Neapdoroti baltymai: 48%
  • Aliejai ir neapdoroti riebalai: 8%
  • Neapdorotos skaidulos: 3,5%
  • Drėgmė: 6% 

Priedai(na kg): Vitaminai, provitaminai ir  chemiškai apibrėžtos medžiagos su panašiu poveikiu: vit. A 38 900 mato vnt., vit. D3 2 100 mato vnt., vit. E 130 mg, vit. C 580 mg. Mikroelementų mišinys: E1 (Fe) 44,7 mg, E6 (Zn) 12,4 mg, E5 (Mn) 9,3 mg, E4 (Cu) 2,2 mg, E2 (I) 0,3 mg, E8 (Se) 0,3 mg, E7 (Mo) 0,07 mg, lecitinas, dažikliai, atioksidantai.

Dozavimas: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Patikrinkite, ar jums reikia
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel