VITAPOL Burbuolės graužikams "Smakers" daržovės 2 vnt.

  • Burbuolės graužikams "Smakers" daržovės 2 vnt.
  • VITAPOL Burbuolės graužikams "Smakers" daržovės 2 vnt.
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1108
2,29 €
/ vnt.

Burbuolės graužikams "Smakers" daržovės
Burbuolės užtikrina graužikų ir triušių mitybos įvairovę ir papildymą. Jose gausu daug vitaminų, mineralų ir pektinų, gaunamų iš subrendusių geriausios kokybės daržovių, tokių kaip burokėliai, morkos, porai, petražolės ir laiškiniai česnakai. Morkos ir burokėliai yra vertingas karotinoidų šaltinis. Petražolėse slypi daug vitaminų C ir A, B1, B2, P, taip pat kalio, kalcio, magnio, fosforo, geležies. Dėl didelio folio rūgšties, mangano ir magnio kiekio Mung pupelės teigiamai veikia nervų sistemos veiklą. O mažai kalorijų turintys porai šį vitaminų mišinį praturtina tiaminu, niacinu ir beta karotinu.

Dėl tinkamo kietumo "Vitapol Smakers" užtikrina ne tik maistinę vertę, bet ir padeda graužikams ir triušiams išvengti nuolatinio dantų dilimo.
Mitybos rekomendacijos: - dovanokite kiekvieną dieną
Sudėtis: kviečiai, kvietiniai grūdų miltai, džiovintos morkos (6,5 %), pastarnokai (5,4 %), lukštentos avižos, kukurūzai, džiovinti burokėliai (2,3 %), džiovintos bulvės, porai (1,4 %), petražolių šaknys, mielės. Sensoriniai priedai: dažikliai.
Analitinių komponentų kiekis: Žali baltymai % (min): 10,7
žali aliejai ir riebalai % (min): 3
žalios ląstelienos % (maks.): 8,3
žali pelenai % (maks.): 5,4
drėgmė % (maks.): 12

Techniniai parametrai
Likimas:
VITAPOL Flakonai graužikams "Smakers" daržovės 2 vnt.
Kompozicija:
VITAPOL Graužikų kolbos „Smakers“ daržovės 2 vnt.
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel