Šepečiai, šukos

surastų prekių kiekis: 27

Šepečiai žirgui - kodėl jie svarbūs?

Žirgo priežiūrai reikia laiko, atsidavimo ir tinkamų priemonių. Viena iš būtiniausių priemonių yra šepečiai. Būtent jie leis jums pasirūpinti ne tik žirgo išvaizda, bet ir jo gerove bei higiena.

Metalinis arklio šepetys visada pravers. Žirgą reikėtų šukuoti reguliariai - ir prieš jodinėjimą, ir po jo. Rūpinimasis gyvūno kailio būkle taip pat yra rūpinimasis jo sveikata, ne tik išvaizda. Jūsų žirgas nusipelno kruopščios kailio ir odos priežiūros. Ypač jei jis yra darbinis gyvūnas. Taip užtikrinsite, kad jis ne tik gerai atrodytų, bet ir jaustųsi.

Arklių šepetys padės jums atsikratyti visų didesnių nešvarumų ir palaikyti augintinio švarą. Tačiau higiena nėra vienintelė jo pareiga. Šepetys taip pat padarys kailį blizgantį, stiprų ir gerai prižiūrėtą. Tokiu būdu taip pat užmegsite ryšį su gyvūnu ir įgysite jo pasitikėjimą, o tai juk labai svarbu, jei norite jaustis tikru savo žirgo globėju.

Šepečiai žirgui - papildykite savo rinkinį

Pasirinkti šepetį savo žirgui yra labai svarbu, nes nuo jo priklauso ne tik kailio išvaizda, bet ir žirgo odos būklė. Pasirinkus tinkamą šepetį, gyvūnas bus prižiūrėtas ir atrodys kuo geriau.

Mūsų asortimente rasite labai aukštos kokybės šepečių žirgams. Tokių, kurie nepakenks jūsų augintiniui, bet puikiai atliks savo darbą. Pas mus galite įsigyti furminatorių, kuris yra specialus žirgams skirtas šepetys.

Visada pritaikykite šepečius prie savo žirgo poreikių. Sudarykite rinkinį, kuris idealiai tinka valyti, glotninti ir formuoti. Taip jūsų žirgo kailis atrodys taip, kaip ir turėtų, t. y. puikiai. Tai taip pat padės išlaikyti sveiką jūsų žirgo odą. Be to naudodami šepetį turėsite geriausią galimybę pastebėti bet kokius kūno sužalojimus ir pakankamai greitai reaguoti. Minkštas šepetys jūsų žirgui leis jam jaustis maloniai bei gražiai atrodyti.

Reguliariai šukuokite savo arklį - darykite tai bent kartą per dieną, o geriausiai prieš gyvūno darbą ir po jo, tuomet kailis turi galimybę būti labiausiai iššukuotas ir sveikas.

Šepečiai žirgui - kaip juos išsirinkti?

Jūsų žirgui reikia ne vieno šepečio. Rinkinys užtikrins, kad galėsite visapusiškai pasirūpinti savo augintinio odos ir kailio būkle. Todėl visada jį komplektuokite atsižvelgdami į žirgo poreikius, kuriuos turite patenkinti.

Arklių šukavimo šepetys pravers norint stilizuoti gyvūno kailį ir padaryti jį gražų ir blizgantį. Šukavimas taip pat labai malonus žirgui, jei tik turite pakankamai kantrybės ir tinkamų įrankių. Tai padės užmegzti tvirtą ir vertingą ryšį su gyvūnu, todėl jis bus paklusnesnis jūsų valiai, nes pasitikės, kad žinote, ką darote.

Kita vertus, ryžių šepetys jūsų žirgui puikiai tinka kailiui valyti. Juo greitai ir be vargo nuvalysite bet kokį smėlį bei purvą. Taip galite gerokai palengvinti savo darbą, o tai taip pat labai svarbu renkantis tinkamus priedus.

Žirgui šukuoti rinkitės aukštos kokybės šepečius, kad jie nebūtų pažeisti įprasto naudojimo ir jokiu būdu nesužeistų žirgo odos ar neišrautų sveikų plaukų. Šukavimas žirgui turi teikti malonumą, nes tada jis jam paklus be pasipriešinimo, priešingu atveju jam ši veikla gali asocijuotis su skausmu, o tai gali labai neigiamai paveikti jo psichiką ir dėl to ilgainiui jis praras energiją ir nebus visiškai tinkamas darbui.

    pixel