VITAPOL Pašaras žiurkėnams ir triušiams 2in1; 340g

  • Visavertis mišinys žiurkėnams ir triušiams
  • VITAPOL Pašaras žiurkėnams ir triušiams 2in1; 340g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1024
2,80 €
/ vnt.

Maistas žiurkėnams ir triušiams 2 in 1
Visavertis maistas su vaisiais ir daržovėmis. Mišinys su ribotu kiekiu neskaldytų grūdų. Turi daug natūralių vitaminų ir mineralų. Jame yra tokių daržovių kaip morkos, burokėliai, porai, salierai, bulvės, pastarnokai ir ankštinės daržovės, kuriose gausu vertingų augalinių baltymų. Jis stiprina imunitetą, mažina blogojo cholesterolio kiekį ir stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje. Vaisiai: obuoliai, bananai, serbentai, razinos, kokosai ir melionai.
Mitybos rekomendacijos: - Papildomas pašaras turėtų sudaryti iki 20 % paros raciono .

Sudėtis: kviečiai, miežiai, kviečių sėlenos, saulėgrąžų sėklų miltai po ekstrakcijos, liucernų miltai, kukurūzai, džiovinti burokėliai, saldžiosios ceratonijos, pupelių dribsniai, kukurūzų sėklų miltai, dryžuotos saulėgrąžų sėklos, džiovintos morkos, džiovintos bulvės, džiovinti pastarnokai, žirnių dribsniai, bananai, džiovinti obuoliai, varnalėšos, kukurūzų dribsniai, papajos, žemės riešutų lukštai, kviečių dribsniai, razinos, juodųjų erškėčių vaisiai, spanguolės, salierai, linų sėmenys, raudonieji kadagiai, žirniai, ryžių miltai, žolės miltai, melasuoti burokėlių minkštimas, džiovinti, krapai, porai, kokosai, avižos, karotinas
Analitinių komponentų kiekis: Žali baltymai % (min): 9
žali aliejai ir riebalai % (min): 2,45
žalios ląstelienos % (maks.): 11,23
žali pelenai % (maks.): 4,3
drėgmė % (maks.): 12

Techniniai parametrai
Kompozicija:
VITAPOL Maistas žiurkėnams ir triušiams 2w1
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel