Arklių skanėstai

surastų prekių kiekis: 1

Skanėstai ir saldumynai arkliams

Šiuo metu rinkoje, galima įsigyti specialiai žirgams skirtų skanėstų. Tokie skanėstai labai skiriasi nuo žmonių valgiaraštyje esančių skanumynu, todėl jei norite apdovanoti savo augintinį ir jį pradžiuginti, rinkitės saldumynus žirgams, sukurtus atsižvelgiant į individualius šių didingų gyvūnų poreikius.

Arkliai mėgsta saldų skonį, todėl mielai valgo, pavyzdžiui, cukraus kubelius ir vaisius. Norėdami apdovanoti žirgą išmokus naują triuką, duokite jam skanų natūralios sudėties užkandį.

Turėdami platų skonių asortimentą, galite išsirinkti puikų skanėstą savo žirgui. Įsigykite kelis variantus, kad galėtumėte juos sumaišyti ir pakaitomis siūlyti savo gyvūnui. Taip jis nepripras prie vieno skonio, o įvairovė jam taps papildoma atrakcija.

Prieš pirkdami žirgui tinkamus skanėstus, atkreipkite dėmesį į jų sudėtį - svarbu, kad juose nebūtų dirbtinių dažiklių, konservantų, kvapiųjų medžiagų ar didelio kiekio cukraus. Sveikų skanėstų savo augintiniui rasite "ZooKaralyste.lt" parduotuvėje!

Gardumynai žirgams - ar verta jų duoti?

Saldainiai arkliams - tai užkandžiai, kurie gali būti puikus atlygis po įtemptų treniruočių ir puiki motyvacija toliau tobulėti. Jei prižiūrėtojas duoda jų gyvūnui saikingai, antsvorio ar priklausomybės rizika yra labai maža.

Tiek saldainiai arkliams, tiek kiti skanėstai yra mažais gabalėliais, idealiai tinkami duoti atvira ranka - tai saugus būdas duoti maisto gyvūnui, nes išvengiama žirgo įkandimo. Galite įsidėti skanėstus į striukės kišenę nesijaudindami dėl užteršimo - laikomi sausoje vietoje jie nesutrupa ir nepalieka drėgnų, lipnių žymių.

Žirgų skanėstai yra daug geresnis pasirinkimas nei saldainiai skirti žmonėms, kurie gali sukelti žirgui rimtą apsinuodijimą maistu ir net kelti pavojų jo gyvybei.

Saldainiai arkliams - užkandis po treniruočių

Kokie skanėstai žirgui geriausiai tinka po varginančių triukų mokymosi? Visų pirmą - natūralūs, daug maistinių medžiagų turintys skanėstai. Kai kalbama apie skonį, leiskite savo žirgui nuspręsti!

Labai svarbu į žirgo racioną protingai įtraukti skanėstus, todėl prieš kiekvieną treniruotę suplanuokite, kada ir kokį kiekį pasirinktų skanėstų duosite žirgui.

Jei esate raitelis, bet žirgas priklauso ne jums, iš anksto paklauskite jo savininko, ar galima jam duoti specialių žirgams skirtų skanėstų. Taip pat verta pasiteirauti apie žirgo mitybą ir bet kokias maisto išimtis. Gavę žalią šviesą, pasirinkite geriausius užkandžius ir vaišinkite gyvūną po treniruočių.

Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" esantys skanėstai žirgams yra puikus motyvacijos būdas, tačiau nepamirškite visada duoti jų saikingai. Per didelis skanėstų kiekis gali sukelti priklausomybę nuo užkandžių - tuomet žirgas jų ima reikalauti labai primygtinai, o kartais net agresyviai.

Widoki:
      pixel