VETFOOD Immunactiv MAX 90 caps

  • Imunitetą palaikanti formulė
  • VETFOOD Immunactiv MAX 90 caps
Gamintojas: Vetfood
29,80 €
/ vnt.

„Immunactiv MAX“ tai natūralus preparatas, kurio sudėtyje yra polisacharido, gauto iš Saccharomyces cerevisiae mielių ląstelių sienelių - beta-gliukano (1,3 / 1,6), turintis greitą ir stiprų poveikį, sustiprinantį gyvūno kūno imuninį atsparumą. Rekomenduojama visose susilpnėjusio imuniteto atvejais, esant bakterinėms ir virusinėms infekcijoms, sveikstant, esant ilgalaikiam gydymui antibiotikais, silpniems ir senyviems. „Immunactiv MAX“ yra didžiausia beta gliukano (1,3 / 1,6) dalis rinkoje - 84 mg 1 kapsulėje. Preparatas neturi dažiklių, gali būti naudojamas alergiškiems gyvūnams, lengvai tirpsta vandenyje.

Teigiamas beta-gliukano (1,3 / 1,6) poveikis yra stimuliuoja už tai atsakingų imuninių ląstelių veiklą patogeninių mikroorganizmų pašalinimui. Maisto papildas beta-gliukanas (1,3 / 1,6) turi įtakos padidėjusiam imuninės sistemos efektyvumui ir dėl to geresnei viso kūno būklei.

-imuninės sistemos susilpnėjimas,
-buvusios ligos, kurias sukėlė virusai, bakterijos, grybeliai ir pirmuonys,
-buvusios užkrečiamos ligos,
-antibiotikų terapijos metu ir po jo,
-sveikimas,
-vėžys,
-ragenos opos dėl patogenų,

SUDĖTIS:

maltodekstrinas, kepimo mielių ekstraktas Saccharomyces cerevisiae (120 mg / kapsulėje) *, želatina (apvalkalas), magnio stearatas

* - standartizuotas 70% beta-1,3 / 1,6-gliukano kiekiui

NAUDOJIMAS:

Kasdien valgymo metu rekomenduojama duoti tokius preparatų kiekius:

Maži ir vidutinio dydžio augintiniai - iki 20 kg svorio - 1 kapsulė

Šunys - daugiau nei 20 kg svorio. - 2 kapsulės

Jei kyla sunkumų geriant kapsulę, rekomenduojama atidaryti kapsulę ir sumaišyti jos turinį su mėgstamu maistu. Jei dietos pagrindas yra tik sausas maistas, šiek tiek sudrėkinkite maistą, kad kapsulės turinys priliptų prie maisto ir būtų suvartotas.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel