DOLFOS Immunodol Cat (mini) 60 tab.

  • Imuninės sistemos stimuliatorius. Papildomas maistas katėms.
  • DOLFOS Immunodol Cat (mini) 60 tab.
  • DOLFOS Immunodol Cat (mini) 60 tab.
Gamintojas: Dolfos
Serija: 60tb
7,50 €
/ vnt.
DOLFOS Immunodol Cat - tai imuninės sistemos stimuliatorius. Papildomas maistas katėms.
„DOLFOS Immunodol Cat“ (mini) 60 produktas, kuris papildys jūsų katės dienos racioną. Dėl šios priežasties naminis gyvūnas turės apsauginę barjerą, kai imunitetas žymiai sumažės. Papildomas maistas veikia kaip stimuliatorius, veikiantis imuninę sistemą. Jis veikia vakcinų ir vaistų terapijos metu, o tai gali žymiai susilpninti organizmą gydymo metu. Yra tinkamas pasirinkimas sveikstant. Papildomas maistas katėms gerai veikia stresines situacijas. Kompozicijoje visų pirma yra beta-1,3 / 1,6-gliukano, kuris padidina vertingų makrofagų, atsakingų už atsikratymą neigiamų ląstelių, veiklą. Be to, jis turi stiprinamąjį poveikį, kai jūsų katė yra vėžio ar infekcinių ligų gydymo stadijoje. Leidžia audiniams pagreitinti regeneraciją.

Beta-1,3 / 1,6-gliukanas yra polisacharidas, išskirtas iš Saccharomyces cerevisiae ląstelių sienos. Imuninės sistemos stimuliavimas beta-1,3 / 1,6-gliukanu reiškia makrofagų, kurie „praryja“ svetimas ląsteles (mikrobus), aktyvumą. Padidėjęs imuninių ląstelių skaičius patogeno vietose stabilizuoja uždegimą ir išjungia antigenus.

Beta-1,3 / 1,6-gliukanas sustiprina preparatų, naudojamų infekcinėms ir vėžio ligoms gydyti, veikimą, pagreitina audinių regeneracijos procesus.

Dozavimas:
1 tabletė per parą.
 
Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel