Dr. Seidel FLAWITOL Omega 6 preparatas su vynuogių flavonoidais 60 TAB

  • Preparatas skirtas šunims, linkusiems į odos pažeidimus, lojimą ir parodose dalyvaujantiems šunims.
  • Dr. Seidel FLAWITOL Omega 6 preparatas su vynuogių flavonoidais 60 TAB
11,99 €
/ vnt.
0,08 € / kg

"Flawitol Omega 6" yra maistingas preparatas, praturtinantis mitybą nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis (EFA). Nepakeičiamųjų riebalų rūgščių kiekis maiste lemia tinkamą organizmo augimą ir vystymąsi. Gyvūnų ir žmonių organizme EFA nėra sintetinami, todėl labai svarbu juos papildyti maisto papildais. Flawitol Omega 6 papildomai praturtintas flavonoidais, kurie padidina EFA prieinamumą. Jį galima įsigyti patogių vartoti kapsulių pavidalu, o tai užtikrina preparato ilgaamžiškumą. "Flawitol Omega 6" padeda palaikyti tinkamą plaukų ir odos struktūrą, kad jie atrodytų sveiki ir gražūs. Flawitol Omega 6 taip pat prisideda prie imuniteto stiprinimo ir stimuliuoja natūralius mechanizmus, apsaugančius nuo uždegiminių procesų. Kapsulėse esantys vakarinių nakvišų ir agurklės aliejai stiprina nervų ir raumenų ląsteles, taip pat kraujotakos ir šalinimo sistemas. Be to, preparato sudėtyje esantys flavonoidai turi priešvėžinį poveikį.

Rekomendacijos:
Jį pirmiausia rekomenduojama naudoti per penėjimo laikotarpį, esant odos ar kailio problemoms ir ruošiantis parodoms. Rekomenduojama bet kokio amžiaus šunims ir katėms. Reguliarus vartojimas padeda gydyti pleiskanas, uždegimus ir odos infekcijas, vietinį nuplikimą, mažina niežulį.

Veikliosios medžiagos:
- Iš augalinių aliejų gaunamos n-3 ir n-6 grupės nepakeičiamosios riebalų rūgštys (EFA). Šiuose aliejuose gausu linolo rūgšties (LA) ir kitų riebalų rūgščių, kurios užtikrina reikiamą gama linoleno rūgšties (GLA), mažinančios uždegiminius procesus, kiekį.
- Flavonoidai: natūralūs antioksidantai. Jie stiprina organizmo imuninę sistemą, apsaugo nuo daugelio ligų, įskaitant vėžį, ir atitolina senėjimo procesą. Be to, "Flawitol Omega 6" sudėtyje esantys flavonoidai padidina EFA biologinį prieinamumą ir apsaugo juos nuo neigiamų laisvųjų radikalų pokyčių.
- Vitaminas E ir cinkas: "Flawitol Omega 6" sudėtyje esantys vitaminas E ir cinkas palaiko nepakeičiamųjų riebalų rūgščių poveikį, todėl pagerėja odos būklė ir kailio išvaizda.

Dozavimas:
Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama reguliariai vartoti min. 6 savaitės. Kaip prevencinė priemonė jis turėtų būti skiriamas nuolat.
Šunims ir katėms: 1 kapsulė 5 kg kūno svorio per dieną;
(kapsulės turinį galima išspausti ant maisto

Sudėtis:
Vienoje kapsulėje yra: Vakaro primulių aliejus 15 mg, agurklių aliejus 250 mg, sėmenų aliejus 190 mg, vitaminas E 1 mg, flavonoidai 20 mg, cinkas 80 μg. GLA kiekis 49,5 mg.

Pakuotė:
60 kapsulių po 500 mg.

Techniniai parametrai
Svoris:
150
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel