VETEXPERT VetoSkin 90 tab.

  • Preparatas skirtas šunims ir katėms su dermatologiniais sutrikimais, pasireiškiančiais sausu, matiniu, krentančiu kailiu arba odos problemomis.
  • VETEXPERT VetoSkin 90 tab.
  • VETEXPERT VetoSkin 90 tab.
Gamintojas: VETEXPERT
16,99 €
/ vnt.
0,08 € / kg

NURODYMAI:

Preparatas skirtas šunims ir katėms su dermatologiniais sutrikimais, pasireiškiančiais sausu, matiniu, krentančiu kailiu arba odos problemomis.

PAKUOTĖ:

60/90 kapsulių

SUDĖTIS:

žuvys, kiti vandens gyvūnai ir jų dariniai.

PRIEDAI:

Žuvų taukai (omega-3 riebalų rūgščių šaltinis)
Šalto presavimo agurklių aliejus (omega-6 riebalų rūgščių šaltinis)
Cinkas
Vitaminas B1
Vitaminas B2
Vitaminas B6
Vitaminas B12
Biotinas

DOZAVIMAS:

1 kapsulė iki 15 kg, 2 kapsulės virš 15 kg kūno masės/ per dieną.
Twist Off kapsulę galima vartoti visą arba ją perkirpti, jos turinį supiltį į pašarą ir išmaišyti arba paduoti šuniui tiesiogai į burną.

Preparatą naudoti min. 2 mėnesius arba iki optimalaus efekto pasiekimo.

VEIKIMO MECHANIZMAS:

Papildančio pašaro VetoSkin veikimo mechanizmas:

  1. Polinesočiosios riebalų rūgštys iš omega-6 šeimos tai vienos svarbiausių maistinių medžiagų, užtikrinančios sveiką kailį ir bendrą sveikatą. Joms priklauso linolo rūgštis ir gama-linoleno rūgštis (jų didžiausiu šaltiniu yra agurklių aliejus). Šios rūgštys įeina į specialias, odos ląstėles jungiančias struktūras (lipidai). Tai specialios lipidinės tarpląstelinės apnašos, kurios neleidžia vandeniui patekti tarp ląstelių. To dėka odoje yra atitinkamas vandens kiekis, oda pasidaro minkšta ir elastinė, nesausėja. Omega-3 rūgštys naudojamos šunų, turinčių dermatologinių sutrikimų klinikinėse dietose. (Bauer, 1994).
  2. Polinesočiosios omega-3 riebalų rūgštys visų pirma veikia prieš uždėgimus ir patinimus. Jų didesnis kiekis augintinio su uždegimu dietoje, gali sumažinti nesteroidinių vaistų nuo uždegimo dozę arba visiškai pašalinti juos iš kasdienės dietos. Dermatologinių sutrikimų atvėju omega-3 riebalų rūgštys sumažina uždegimą ir numalšina niežulį (Bauer, 1994).
    Omega-3 i omega-6  riebalų rūgštys daugelyje tyrimų su šunimis buvo naudojamos kaip dietos papildai. Tyrimai išrodė, kad šios rūgštys pagerina odos su uždegimu kondiciją (Abba i wsp., 2005).
  3. Cinkas tai mikroelementas, kuris atlieka labai svarbią funkciją ląstelių proliferacijos procese ir dalyvauja odos žaizdų gyjimo procese. Cinko trūkumas dietoje šunims veda prie specifinių sutrikimų- dermatozės. Atsiranda įvairūs būdingi odos pakitimai: luobelės, opos, spuogai. Cinkas yra vartojamas įvairiais būdais ir įvairiais kiekiais (cinko sulfatas– 10 mg/kg; cinko gliukoniatas 10 mg/kg) (Hensel, 2010).
  4. B grupės vitaminai (B1, B2, B6, B12) atlieka labai svarbią funkciją metabolizme, kur būtinos yra nesočiosios omega-6 ir omega-3 riebalų rūgštys. Papildai rūgščių formoje gali būti neveiksmingi, jeigu organizme trūksta tam tikrų vitaminų. B grupės vitaminu yra taip pat biotinas. Vartojamas per burną- patenka į riebalines liaukas, o vėliau pašalinamas per odos paviršių. Riebalinėse liaukose biotinas dalinai riboja lajaus kiekį ir mažina odos riebalavimasi, o tai labai reikšminga šunims turintiems sėborėjinį dermatitą (Watson, 1998).

Šio mechanizmo dėka, papildantis pašaras VetoSkin gali būti naudojamas ir pas senesnius šunis.

Techniniai parametrai
Svoris:
200
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel