TYMOFARM Gammolen 150 kapsulių

  • Mažina plaukų slinkimą, gerina odos būklę, gerina kailio išvaizdą.
  • TYMOFARM Gammolen 150 kapsulių
Gamintojas: Tymofarm
16,80 €
/ vnt.

"TYMOFARM Gammolen" jau daugelį metų naudoja veisėjai ir rekomenduoja veterinarijos gydytojai:
- mažina plaukų slinkimą
- gerina odos būklę
- pagerina kailio išvaizdą

Sudėtyje yra specialiai šunų ir kačių organizmui pritaikytų omega 3 ir omega 6 kiekių. Omega-6 ir omega-3 EFA yra ląstelių ir kūno audinių sudedamosios dalys, jos dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose, ypač daug dėmesio skiriant ląstelių membranoms. Omega-6 ir omega-3 EFA yra būtini tinkamam organizmo funkcionavimui, ypač svarbų vaidmenį jie atlieka palaikant tinkamą odos ir plaukų kailio struktūrą ir funkciją.

Omega-6 ir omega-3 EFA yra statybinė odos medžiaga, pagreitina ir pagerina jos aprūpinimą deguonimi ir mitybą, stiprina odos atsparumą infekcijoms, uždegimams ir pažeidimams. Svarbus EFA vaidmuo taip pat yra pernelyg didelio vandens netekimo per odą prevencija. Šį mechanizmą lemia keramidai, kurių sudėtyje yra omega-6 grupės linolo rūgšties.
Tokios problemos kaip sausa oda, plaukų problemos, pleiskanojanti oda (pleiskanos), niežulys, alopecija dažnai būna EFA trūkumo pasekmė. Gyvūnų pašaruose yra per mažai šių svarbių medžiagų, nes jos labai jautrios pažeidimams, pavyzdžiui, pramoninio maisto perdirbimo metu, verdant, kepant, šaldant. Geriausias būdas papildyti jų mitybą - vartoti "Gammolen" kapsules su veikliosiomis omega-3 ir omega-6 medžiagomis.
Viename iš tyrimų buvo vertinamas dietinio maisto "Gammolen", kurio sudėtyje yra omega-6 ir omega-3 šeimos rūgščių, naudingumas 85 šunims, kuriems pasireiškė kailio sutrikimų simptomai (blyškus kailis, pernelyg intensyvus slinkimas) ir stipri seborėja, ir 22 katėms, kurioms pasireiškė lūžinėjantis ir sausas kailis bei sausa seborėja. Visais atvejais pastebimai pagerėjo kailio būklė, o seborėja labai sumažėjo ir visiškai išnyko.

Kapsulės forma užtikrina sudedamųjų dalių aktyvumą ir yra lengvai vartojama. Pirmieji rezultatai matomi jau po 2 savaičių naudojimo.


Sudėtis: Gammolen veikliosios medžiagos yra omega-6 ir omega-3 EFA. Vienoje Gammolen kapsulėje yra 119,8 mg omega-6 EFA iš agurklių aliejaus ir 72,5 mg omega-3 EFA iš linų sėmenų aliejaus. "Gammolen" sudėtyje esantys omega-3 EFA gaunami iš specialios auksinių linų veislės, kurioje yra iki 50 % svarbiausios omega-3 atstovės (alfalinoleno rūgšties).

Dozavimas: Gammolen geriausia vartoti valgio metu arba iš karto po valgio. Kapsulės turinį galite išspausti ant maisto.
Šuniui paprastai 1 kapsulė / 5 kg svorio per dieną.
Katėms - 1 kapsulė per dieną.

Pagrindinis gydymas turėtų trukti ne trumpiau kaip 2 mėnesius, kad organizmas galėtų papildyti omega-6 ir omega-3 rūgščių trūkumą. Paprastai pirmieji poveikiai pasireiškia maždaug po 10 dienų vartojant "Gammolen". Jei šis laikotarpis užsitęsia, galite padidinti gammoleno kiekį maiste. Individualūs gyvūno mitybos poreikiai (pvz., jauniems ar seniems gyvūnams po fizinio krūvio, sveikimo metu) gali reikalauti ilgesnio vartojimo arba didesnio Gammoleno kiekio dienos racione. Gammolen yra dietinis maisto produktas ir gali būti vartojamas kaip nuolatinis kasdienės mitybos priedas.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel