Arthrovet HA 90 tab.

  • Arthrovet HA 90 tab.
Gamintojas: VETEXPERT
16,90 €
/ vnt.

„ArthroVet HA“ tai pagalbinis preparatas, skirtas šunims ir katėms, turintiems sutrikdyti tinkamą sąnario kremzlės ir sąnarių funkciją.
Naujoviška „Arthrovet HA“ kompozicija buvo sukurta šunims ir katėms, turintiems anomalijų sąnario kremzlėje ir sąnariuose. Šis produktas taip pat palaiko tvarų jaunų gyvūnų augimą. Receptas sudarytas iš cheminių junginių, kurių teigiamas poveikis sąnariams buvo moksliškai įrodytas.

-Gliukozamino hidrochloridas, chondroitino sulfatas ir natrio hialuronatas pagerina kremzlių elastingumą ir žymiai sumažina jūsų šuns patiriamą skausmą.

-Vitaminas C padeda formuoti tarpląstelinės tarpląstelinės tarpląstelinės matricos baltymus, taip pagerindamas degeneracinės ligos paveikto gyvūno veiklą.

Net jei jūsų augintiniui nekyla jokių problemų dėl jo sąnarių darbo, verta jam skirti profilaktinę pusę paros dozės. Tai leidžia efektyviau apsaugoti įtemptas galūnes ir apsaugo nuo sužalojimų. Lengvai naudojamos tabletės uždaromos patogioje pakuotėje, užtikrinančioje tikslų ir higienišką produkto dozavimą.

SUDĖTIS
mineralai

PRIEDAI
gliukozamino hidrochloridas
chondroitino sulfatas
natrio hialuronatas
Vitaminas C 25

Dozė
Rekomenduojama skirti 1 tabletę 20 kg kūno svorio.
Profilaktiškai: pusė tabletės - paros dozės.

VEIKLOS MECHANIZMAS
„ArthroVet HA“ papildomo pašaro veikimo mechanizmas pagrįstas atskirų šio preparato komponentų poveikiu, aprašytu mokslinėje literatūroje:

Preparatą sudaro trys pagrindiniai sąnario kremzlės tarpląstelinės matricos gliukozaminoglikanų (GAG) komponentai - gliukozaminas, chondroitinas (sulfato pavidalu) ir hialurono rūgštis. Padidinus jų kiekį gyvūno racione, galima pagerinti endogeninių GAG (gliukozamino) sintezę ir padidinti vandens kiekį sąnario kremzlėje (chondroitinas ir hialurono rūgštis), o tai pagerina jo elastingumą. Teigiamą gliukozamino ir chondroitino sulfato poveikį šunims, sergantiems osteoartritu, patvirtino randomizuoti, dvigubai akli klinikiniai tyrimai (osteoartritas), atlikti McCarthy ir kt. (2007). Šių tyrimų metu šunims, vartojantiems gliukozamino ir chondroitino sulfato, kliniškai reikšmingai pagerėjo skausmo rodikliai, galūnių apkrovos laipsnis ir ligos sunkumas. „ArthroVet HA“ taip pat kaip viena iš pirmųjų rinkoje yra hialurono rūgšties, kuri absorbuojama išgėrus vaisto (Balogh ir kt., 2008), o gliukozamino, chondroitino ir hialurono rūgšties mišinio naudojimas užtikrina didesnį preparato efektyvumą, nei naudojant preparatą, kuriame yra tik gliukozaminas ir chondroitinas. gydant pacientus, kuriems yra degeneraciniai kelio sąnario pokyčiai (Bucci ir kt., 2005).

Vitaminas C palaiko baltymų gamybą tarpląstelinėje sąnario kremzlės matricoje ir veikia kaip koenzimas kolageno sintezėje. Askorbo rūgštis (vitaminas C) yra prolilo ir lizilo hidroksilazių, kurios yra pagrindiniai kolageno sintezės fermentai, kofermentas. In vitro askorbatas ir askorbo rūgštis padidino baltymų ir proteoglikanų sintezę sąnario kremzlės chondrocituose (Ameye ir Chee, 2006).

Dėl to „ArthtoVet HA“ papildomame maiste yra veikliųjų medžiagų su moksliškai patvirtintu mechanizmu, palaikančiu sąnarius pacientams, sergantiems osteoartritu.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel