Arthrovet HA Complex 90 tab.

  • Arthrovet HA Complex 90 tab.
  • Arthrovet HA Complex 90 tab.
Gamintojas: VETEXPERT
24,59 €
/ vnt.

NURODYMAI:

ArthroVet HA Complex tai preparatas šunims ir katėms su sąnarių ir jų kremzlių sutrikimais. Rekomenduojama jauniems augintiniams intensyvaus augimo metu ir sergantiems osteoartritu.

ArthroVet Complex  – preparatas tabletėse
ArthroVet Complex  Small breed & cats –twist-off tipo kapsulėse, skirtas mažų veislių šunims ir katėms.

PAKUOTĖ:

ArthroVet Complex - 60/90 tablečių, ArthroVet Complex Small Breed - 60 Twist Off tipo kapsulių.

SUDĖTIS:

ArthroVet Complex: gliukozaminas, Glycine max. L. Merr, chondroitino sulfatas, magnio stearatas, natrio hialuronatas, stearino rūgštis.

ArthroVet Complex SB & cats: sojų aliejus, gliukozaminas, sojos lecitinas, chondroitino sulfatas, hialurono rūgštis

PRIEDAI:

 

ArthroVet Complex: Persea americana Mill, Winian L-carnityny, Witamina C 25 mg, Harpagophytum Procumbens , krzemionka koloidalna, tlenek manganu, tlenek cynku

ArthroVet Complex SB & cats: Harpagophytum Procumbens, Persea americana Mll. , Witamina C, siarczan manganu, siarczan miedzi, tlenek cynku.

DOZAVIMAS:

ArthroVet Complex: 1 tabletė 20 kg kūno masės turinčiam augintiniui.
ArthroVet SB & cats: koty – 1 kapsulė per dieną, šunys – 1 kapsulė 5 kg kūno masės turinčiam šuniui.

VEIKIMO MECHANIZMAS:

  1. Preparato sudėtyje yra trys pagrindiniai ingridientai: gliukozaminas, chondroitinas ir hialurono rūgštis. Jų kiekio padidinimas augintinio dietoje gali pagerinti gliukozaminoglikanų sintezę ir padidinti sąnarių kremzlėje vandens kiekį. Tai pagerina jos elastingumą.
  2. Ekstrakto iš Harpagophytum procubens mišinys su avokado ir soja turi charakteringas priešuždegimines savybes. Ekstrakto iš Harpagophytum procubens veikliosios medžiagos tai glikozidai, visų pirma harpagozidai. Tam tikruose tyrimuose buvo naudojami ekstraktai turintys nuo 2,0 iki 2,5% harpagozidų ir pasirodė, kad yra gerai toleruojami ir sumažina osteoartrito ligos sukeltą skausmą. Todėl šis mišinys gali riboti ankstyvius degeneracinius pokyčius.
  3. Manganas ir askorbo rūgštis (vitaminas C). In vitro tyrimuose, askorbo rūgštis didino per sąnarių kremzles vykstančias baltymų ir proteoglikanų sintezes. Manganas tai kofermentas tam tikriems fermentams, kurie būtini proteoglikanų sintezei. Proteoglikanai atlieka labai svarbią funkciją sveikų sąnarių kremzlių ir kaulų vystyme.
  4. L-karnitinas turi panašų poveikį kaip vitaminai. Dažnai naudojamas gyvūnų ir žmonių dietose kaip medžiaga skatinanti riebalų deginimą. Šunims pravesti tyrimai rodo, kad ši medžiaga puikiai tinka šunims su antsvoriu.

Papildančio pašaro ArthtoVet HA Complex sudėtyje yra moksliškai patikrintų veikliųjų medžiagų, kurios skatina pacientų su osteoartritu taisyklingą sąnarių funkcionavimą.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel