TROPICAL Aqua Plant 30ml

  • Skysto pavidalo kondicionierius akvariumų augalams, turintis sudėtyje visas mineralines medžiagas reikalingas taisyklingam vandens augalų augimui ir vystymuisi.
  • TROPICAL Aqua Plant 30ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 33112
2,15 €
/ vnt.
omniva banner

TROPICAL Aqua Plant

Skysto pavidalo kondicionierius vandens augalams, sudėtyje turintis azoto, fosforo ir visas mineralines medžiagas reikalingas taisyklingam vandens augalų augimui ir vystymuisi. AQUA PLANT skirtas akvariumams, kuriuose nedaug dekoratyvinių žuvų, (gali sumažėti fosforo ir azoto kiekis, o tada vandens augalų augimas bus nuslopintas). Rekomenduojame kondicionieriaus AQUA PLANT naudojimą kartu su geliniu preparatu– FERRO-AKTIV, bent kartą per savaitę, vandens keitimo metu. Reguliariai naudojamas preparatas užtikrina intensyvų vandens augalų augimą ir taisyklingą vystymasi. AQUA PLANT tinka tradiciniam augalų auginimui, akvariumams su CO2 sistema, o taip pat akvariumams su dar tik besiformuojančiais pasėliais. 

Dozavimas: 10 ml/100 litrų vandens, reguliariai kas dvi savaites. 
Sustiprėjusio vagetacijos laikotarpio metu- dozavimą padidinti ir naudoti kas 7 dienas. 
Jaunų vandens augalų atžilgiu, iki dviejų mėnesių – 5 ml/100 litrų vandens.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel