TROPICAL Antychlor 30ml

  • Preparatas, skirtas akvariume naudojamam neapdorotam vandentiekio vandeniui greitai paruošti.
  • TROPICAL Antychlor 30ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 33061
2,15 €
/ vnt.

Akvariumo vandens valymui. Produktas skirtas greitam neapdoroto vandentiekio vandens, naudojamo akvariumo reikmėms, apdorojimui. Ypač rekomenduojama įrengiant naują akvariumą namuose ar parodoje ir keičiant vandenį esančiame akvariume. ANTIKLORAS greitai neutralizuoja nuodingą chlorą, pavojingą akvariumo žuvims, esančius vandentiekio vandenyje, dezinfekuotame chloro junginiais. Kai reikia greitai leisti žuvis į akvariumą su grynu vandentiekio vandeniu, rekomenduojame naudoti ANTYCHLOR, stipriai aerti vandenį ir pakelti jo temperatūrą iki reikiamos vertės tam tikrai žuvų rūšiai. Tada, praėjus keliolikai minučių po ANTIKLORINO vartojimo, į akvariumą supilkite ESKLARIN preparatą, kuris apsaugo švelnią žuvų odą nuo kenksmingų medžiagų, esančių gėlame vandenyje.

Dozavimas: 10 ml / 100 litrų neapdoroto vandentiekio vandens, pakelkite temperatūrą nuo 22 ° C iki 30 ° C, intensyviai vėdinkite ir filtruokite. Visada naudokite naujuose akvariumuose ir po kiekvieno vandens keitimo

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel