VITAPOL Visavertis maistas nimfoms 1kg

  • Visavertis maistas nimfoms 1kg
  • VITAPOL Visavertis maistas nimfoms 1kg
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-2202
4,39 €
/ vnt.

Visavertis maistas nimfoms

Visavertis maisto mišinys, užtikrinantis tinkamą mitybą kiekvieną dieną
Šiame visaverčiame maiste papūgų nimfoms yra visi būtini ingredientai, užtikrinantys tinkamą sparnuoto draugo vystymąsi. Aukščiausios kokybės, natūraliai aromatizuotą ir vitaminizuotą maistą paukščiai noriai vartoja ir lengvai įsisavina, o tai daro teigiamą poveikį jų būklei ir plunksnai. Su mūsų siūlomu produktu lesinimas, kaip svarbi paukščių auginimo dalis, taps nebe problema.
Be kelių rūšių sorų, jame taip pat yra kanarėlių sėklų, kurios yra svarbi nimfų mitybos sudedamoji dalis. Sudėtyje esantys tokie vaisiai kaip erškėtuogės ir gudobelės suteikia vertingų natūralių vitaminų ir mineralinių medžiagų. Riešutai papūgų racioną papildo vitaminu E, kuris turi apsauginį poveikį nervų ir imuninei sistemoms ir yra puikus antioksidantas. Be to, riešutai yra turtingas magnio šaltinis.
Sudėtis: Sudėtis: geltonosios soros, raudonosios soros, baltosios soros, kanarėlių sėklos, juodųjų sorų sėklos, dygminų sėklos, baltųjų sorų sėklos, raudonųjų sorų sėklos, lukštentos avižos, saulėgrąžų sėklos, moliūgų sėklos, kanapių sėklos, varnalėšų vaisiai, erškėtuogės, žemės riešutai, gudobelių vaisiai, kukurūzų miltai, sultenės, karotinas, liucernų miltai.
Sudėties analizė: Žalieji baltymai 15,5 %.
Žaliaviniai aliejai ir riebalai 20 %.
Žalioji ląsteliena 25 %.
Žali pelenai 6,8
drėgmė 12 %.
Dozavimas: lesinti po 2-4 arbatinius šaukštelius per dieną, priklausomai nuo paukščio apetito. Užtikrinkite, kad gyvūnas visada galėtų gauti šviežio vandens.

Techniniai parametrai
Likimas:
VITAPOL Visavertis maistas nimfoms
Kompozicija:
VITAPOL Pilnas nimfos maistas 1kg
Dozavimas:
VITAPOL Pilnas nimfos maistas 1kg
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel