VITAPOL Visavertis maistas nimfoms 500g

  • Visavertis maistas nimfoms 500g
  • VITAPOL Visavertis maistas nimfoms 500g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-2200
2,69 €
/ vnt.

Visavertis maistas nimfoms

Visavertis maisto mišinys, skirtas tinkamai kasdienei mitybai
Šiame maistingame maiste papūgų nimfoms yra visos sudedamosios dalys, būtinos tinkamam sparnuoto draugo vystymuisi. Aukščiausios kokybės, natūralaus skonio ir vitaminų turtingą maistą paukščiai noriai vartoja ir lengvai įsisavina, o tai daro teigiamą įtaką jų būklei ir plunksnai. Su mūsų siūlomu gaminiu lesinimas, kaip svarbi paukščių auginimo dalis, taps nebe problema.
Be kelių rūšių sorų, jame taip pat yra kanarėlių sėklų, kurios yra svarbi nimfų mitybos sudedamoji dalis. Vaisiai, pavyzdžiui, erškėtuogės, gudobelės, suteikia vertingų natūralių vitaminų ir mineralų. Riešutai papūgų racioną papildo vitaminu E, kuris turi apsauginį poveikį nervų ir imuninei sistemai ir yra puikus antioksidantas. Be to, riešutai yra turtingas magnio šaltinis.
Sudėtis: Geltonosios soros, raudonosios soros, baltosios soros, kanarėlės sėklos, juodgrūdės sėklos, dygminų sėklos, baltųjų sorų sėklos, raudonųjų sorų sėklos, lukštentos avižos, saulėgrąžų sėklos, moliūgų sėklos, kanapių sėklos, varnalėšų vaisiai, erškėtuogės, žemės riešutai, gudobelės vaisiai, kukurūzų miltai, razinos, karotinas, liucernų miltai
Sudėties analizė: 15,5 % žalių baltymų.
Neapdoroti aliejai ir riebalai 20 %.
Žalios ląstelienos 25 %.
Neapdoroti pelenai 6,8%
12 % drėgnumas.
Dozavimas: duokite 2-4 arbatinius šaukštelius per dieną, priklausomai nuo paukščio apetito. Nepamirškite, kad gyvūnas visada gali gauti šviežio vandens.

Techniniai parametrai
Likimas:
VITAPOL Visavertis maistas nimfoms
Kompozicija:
VITAPOL Pilnas nimfos maistas 500g
Dozavimas:
VITAPOL Pilnas nimfos maistas 500g
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel