DOLINA NOTECI SUPERFOOD šerniena ir jautiena 10x300g šlapias maistas šunims

  • DNP Super Maistas šunims- šerniena ir jautiena 300g
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD šerniena ir jautiena 10x300g šlapias maistas šunims
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD šerniena ir jautiena 10x300g šlapias maistas šunims
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD šerniena ir jautiena 300g šlapias maistas šunims
14,10 €
/ vnt.
Sutaupai 2.76% (0.40), įsigydamas/-a rinkinyje.
0,05 € / kg

Rinkinyje

Šunų maistas be grūdų, pasižymintis didele maistine verte ir dietos profilaktinėmis savybėmis. Mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (šerniena 40 %, jautiena 40 %) sudaro 80 % formulės, sukurtos bendradarbiaujant su gyvūnų mitybos ekspertais. Be to, jo sudėtyje yra šviežių vaisių ir 100 % natūralių funkcinių priedų, naudingų šuns būklei ir sveikatai, pavyzdžiui, Naujosios Zelandijos midijų ir jūros dumblių. Mažai apdorotame maiste išlieka kuo daugiau vitaminų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų. Jam gaminti naudojamos vertingos mėsos rūšys:

Laukinėje gamtoje gyvenančios stirnos maitinasi laukiniais augalais, lapais, žole, miško gėrybėmis ir visą gyvenimą praleidžia judėdamos. Dėl sveikos mitybos ir aktyvaus gyvenimo būdo jų raudona, mažai kalorijų turinti mėsa yra liesa ir gerai kraujinga. Jame itin palankus baltymų ir riebalų santykis, gausu nepakeičiamųjų nesočiųjų riebalų rūgščių ir geležies, kuri yra hemoglobino, aprūpinančio organizmą deguonimi, sudedamoji dalis. Šios maistinės medžiagos, be kita ko, teigiamai veikia imuninę sistemą ir pasižymi priešvėžinėmis savybėmis. Kadangi šie gyvūnai ėda tik natūralų maistą, jų sveikoje mėsoje nėra antibiotikų ar hormonų. Todėl jį gerai toleruoja alergiški žmonės. Be to, žvėriena gaunama tik iš ekologiškai neutralių ir tvarių šaltinių.

Jautiena - tai raudona mėsa, turinti nedaug riebalų, iš kurių iki pusės sudaro sveiki nesotieji riebalai. Jautiena yra ypač tinkama mėsa aktyviems šunims. Sudėtyje yra kreatino, kuris didina fizinį pajėgumą, L-karnitino, kuris greitina medžiagų apykaitą ir regeneraciją po treniruotės, taip pat linolo rūgšties (CLA), kuri padeda deginti riebalus ir teigiamai veikia raumenų būklę. Jautienoje yra alanino - aminorūgšties, kuri apsaugo raumenis nuo pažeidimų, jei organizmas negauna pakankamai angliavandenių, ir taip neleidžia prarasti raumenų masės. Tai puikiai pasisavinamos geležies, užtikrinančios tinkamą kraujo apykaitą, fosforo, palaikančio sveikus kaulus ir dantis, cinko, turinčio įtakos odos būklei, seleno, apsaugančio nuo oksidacinio streso, taip pat B grupės vitaminų, A ir E vitaminų šaltinis.

Techniniai parametrai
Kompozicija:
DNP Super Food kengūra ir jautiena
Dozavimas:
DNP Super Food stirnos ir jautiena
Skonis:
Stirnos su jautiena
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Skonis (filtras):
elnias
Jautiena
Svoris:
300
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel