DOLINA NOTECI SUPERFOOD kengūriena ir jautiena 10x300g šlapio šunų ėdalo

  • DNP Super Maistas kengūra ir jautiena 300g
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD kengūriena ir jautiena 10x300g šlapio šunų ėdalo
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD kengūriena ir jautiena 10x300g šlapio šunų ėdalo
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD kengūriena ir jautiena 300g šlapio šunų ėdalo
14,10 €
/ vnt.
Sutaupai 2.76% (0.40), įsigydamas/-a rinkinyje.
0,05 € / kg

Rinkinyje

Šlapias šunų ėdalas, pasižymintis išskirtine maistine verte ir dietoprofilaktinėmis savybėmis. Jį sudaro 80 % mėsos ir gyvulinės kilmės produktų (40 % kengūros, 40 % jautienos). Ją papildo švieži vaisiai ir natūralūs funkciniai priedai, pavyzdžiui, Naujosios Zelandijos midijos ir jūros dumbliai. Šis maistas be grūdų išsiskiria savo receptūra, kurioje naudojamos ypatingomis savybėmis pasižyminčios mėsos rūšys:

Kengūros - šie gyvūnai gyvena tik natūralioje aplinkoje, maitinasi lapais, žole, gėlėmis, paparčiais ir samanomis. Jų mėsoje nėra antibiotikų ir hormonų, todėl ji laikoma viena sveikiausių pasaulyje. Ši rūšis puikiai tinka alergiškų žmonių mitybai. Kengūros negamina metano (dujų, kurios prisideda prie šiltnamio efekto) - jos nedaro neigiamo poveikio ekosistemai. Jų raudona mėsa itin liesa - joje yra maždaug tiek pat riebalų, kiek vištienoje, daugiausia organizmui reikalingų nesočiųjų riebalų ir daug lengvai virškinamų baltymų, be to, joje gausu geležies ir cinko, kurie palaiko imuninę sistemą, DHA ir EPA riebalų rūgščių, kurios teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, taip pat vitaminų, įskaitant vitaminą B12, kuris palaiko nervų sistemą.

Jautiena - raudona mėsa, turinti mažai riebalų, kurių pusę sudaro sveikos nesočiosios riebalų rūgštys.

Jautiena - tai mėsos rūšis, kuri ypač tinka aktyviems šunims. Sudėtyje yra kreatino, kuris didina fizinį pajėgumą, L-karnitino, kuris greitina medžiagų apykaitą ir regeneraciją po treniruotės, taip pat linolo rūgšties (CLA), kuri padeda deginti riebalus ir teigiamai veikia raumenų būklę. Jautienoje yra alanino - aminorūgšties, kuri apsaugo raumenis nuo pažeidimų, jei organizmas negauna pakankamai angliavandenių, ir taip neleidžia prarasti raumenų masės. Tai puikiai pasisavinamos geležies, užtikrinančios tinkamą kraujo apykaitą, fosforo, palaikančio sveikus kaulus ir dantis, cinko, turinčio įtakos odos būklei, seleno, apsaugančio nuo oksidacinio streso, taip pat B grupės vitaminų, A ir E vitaminų šaltinis.

 

Techniniai parametrai
Kompozicija:
DNP Super Food kengūra ir jautiena
Dozavimas:
DNP Super Food kengūra ir jautiena
Skonis:
Kengūra su jautiena
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Skonis (filtras):
Kengūra
Jautiena
Svoris:
300
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel