DOLINA NOTECI SUPERFOOD jautiena su žąsies širdimi 10x300g šlapio šunų ėdalo

  • DNP Super Maistas jautiena su žąsų širdimis 300g
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD jautiena su žąsies širdimi 10x300g šlapio šunų ėdalo
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD jautiena su žąsies širdimi 10x300g šlapio šunų ėdalo
  • DOLINA NOTECI SUPERFOOD jautiena su žąsies širdimi 300g šlapio šunų ėdalo
14,10 €
/ vnt.
Sutaupai 2.76% (0.40), įsigydamas/-a rinkinyje.
0,05 € / kg

Rinkinyje

Šlapias šunų ėdalas, kuris dėl unikalios veterinarinės mitybos ekspertų sukurtos formulės pasižymi ypač dideliu maistingųjų medžiagų kiekiu ir dietoprofilaktinėmis savybėmis. Jame yra 80 % mėsos ir gyvūninės kilmės produktų (40 % jautienos, 40 % žąsienos, įskaitant 26 % žąsies širdelės). Jame taip pat yra šviežių vaisių ir priedų, kuriuose natūraliai gausu medžiagų, teigiamai veikiančių šuns sveikatą ir būklę, pavyzdžiui, Naujosios Zelandijos midijų ar jūros dumblių. Šunų maistas be grūdų yra minimaliai apdorotas, todėl jame išlieka kuo daugiau biologiškai aktyvių medžiagų. Produkto pagrindą sudaro specifinė mėsa, pavyzdžiui, jautiena - raudona mėsa, turinti mažai riebalų, iš kurių iki pusės sudaro sveiki nesotieji riebalai.

Jautiena - tai mėsos rūšis, kuri ypač tinka aktyviems šunims. Sudėtyje yra kreatino, kuris didina fizinį pajėgumą, L-karnitino, kuris greitina medžiagų apykaitą ir regeneraciją po treniruotės, taip pat linolo rūgšties (CLA), kuri padeda deginti riebalus ir teigiamai veikia raumenų būklę. Jautienoje yra alanino - aminorūgšties, kuri apsaugo raumenis nuo pažeidimų, jei organizmas negauna pakankamai angliavandenių, ir taip neleidžia prarasti raumenų masės. Tai puikiai pasisavinamos geležies, užtikrinančios tinkamą kraujo balansą, fosforo, padedančio palaikyti sveikus kaulus ir dantis, cinko, turinčio įtakos odos būklei, seleno, apsaugančio nuo oksidacinio streso, taip pat B grupės vitaminų ir vitaminų A ir E šaltinis.

Žąsiena - kaloringiausia iš visų rūšių paukštienos, pasižyminti dideliu kiekiu nesočiųjų riebalų rūgščių, kurių paukštienoje retai aptinkama, - širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatai ir efektyviam nervų sistemos veikimui. Daug A, E ir B grupės vitaminų. Žąsys blogai pakenčia uždarą laikymą, todėl jos netinka pramoniniam veisimui. Paprastai jie gyvena pusiau atviruose aptvaruose. Be to, tai išrankūs paukščiai - jie lesinami žaliuoju maistu ir avižomis. Tokia mityba turi įtakos jų mėsos skoniui, maistinėms ir sveikatą gerinančioms savybėms. Žąsiena rekomenduojama ypač tada, kai organizmas nusilpęs, arba fiziškai aktyvių šunų mityboje.

Techniniai parametrai
Kompozicija:
DNP Super Food jautiena su žąsies širdimis
Dozavimas:
DNP Super Food jautiena su žąsies širdimis
Skonis:
Jautiena su žąsies širdimis
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Skonis (filtras):
Jautiena
Žąsų širdys
Svoris:
300
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel