BARRY KING pliušinis skunkas - 29cm

  • Barry King pliušinis skunkas 29cm - girgždantis talismanas šunims Barry King pliušinis skunkas 29cm yra girgždantis talismanas šunims.
  • BARRY KING pliušinis skunkas - 29cm
Gamintojas: Barry King
Produkto kodas: BK-15100
6,99 €
/ vnt.

Barry King pliušinis skunkas 29cm - kniaukiantis šuo talismanas
Barry King 29 cm pliušinis skunkas - tai girgždantis talismanas jūsų šuniui. Girgždančius žaislus labai mėgsta įvairaus amžiaus šunys, nes girgždėjimas sužadina jų natūralius medžioklės instinktus, o kramtydami jie gali išlieti energiją ir nuraminti nervus. Šie kramtukai ypač pravers, jei jūsų šuo, jums išvykus, niokoja namų apstatymą arba tiesiog nuobodžiauja, kai lieka vienas bute. Skunkas puikiai tiks šuniukams. Jos dydis geriausiai tinka vidutinių veislių atstovams. Šio įtaiso išvaizda paskatins šunį kramtyti, o dėl jo formos jį lengva nešiotis burnoje.

Barry King pliušinis skunkas 29cm - produkto privalumai
Gaminys pagamintas iš malonaus liesti pliušo, kuris tikrai paskatins jūsų šunį kramtyti, ir patvarios medvilnės. Šios medžiagos yra natūralios ir visiškai saugios jūsų šuniui. Skunkas neturi jokių plastikinių dalių, kuriomis jūsų augintinis galėtų užspringti. Kramtukas tvirtai pasiūtas ir atsparus šunų dantims. Talismano viduje yra švilpukas. Žaidimo metu šuo paspaudžia girgždiklį ir jis skleidžia garsus, kurie skatina šunį toliau žaisti. Žaislas gali būti naudojamas kaip aportavimo mokomasis įtaisas pasivaikščiojimo metu arba kaip kramtukas, su kuriuo galima žaisti namuose. Mūsų parduotuvėje rasite kitų žaislų šunims kramtyti, pavyzdžiui, pliušinę lapę su pypke Barry ir daug kitų aksesuarų, skirtų įvairaus dydžio šunims.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel