SUPER BENEK Žvirekas Crystal 13kg 30L

  • Silikagelio substratas gyvūnams
  • SUPER BENEK Žvirekas  Crystal 13kg 30L
  • SUPER BENEK Žvirekas  Crystal 13kg 30L
47,99 €
/ vnt.

"Super Benek Crystal Litter" 13 kg - kvarcinis kačių kraikas
"Super Benek Crystal" kačių kraikas 13 kg - tai silicio dioksido kačių kraikas, kuris pravers, jei norite, kad kraiko dėžė visada būtų švari. Šis produktas yra sintetinė silicio dioksido versija, todėl jis yra labai lengvas ir kartu labai veiksmingas. Dėl akytos struktūros jis greitai sugeria drėgmę. Jis per trumpą laiką pagelsta, todėl iš karto matote, kurią žemės dalį reikia pašalinti. Produktas nesulipsta, todėl galite jį išmesti higieniškai, t. y. išmesti į tualetą. Šiukšlės saugios aplinkai, nes yra biologiškai skaidžios. Jis labai estetiškai atrodo. Jo veiksmingumas pagrįstas ne tik dideliu absorbcijos lygiu, bet ir tuo, kad dalis skysčio tiesiog išgaruoja iš granulių. Naudodami šį substratą papildomai pašalinsite nemalonius kvapus iš kraiko dėžės. Visos šios funkcijos reiškia, kad jums nereikia nuolat papildyti šiukšlių - tiesiog pakeiskite jas, kai jų bus per mažai arba kai jos pageltonuos. Taip pat galima įsigyti ir kitas substrato versijas, kuriose naudojamas silikagelis.

Žaliavos:
"Super BENEK Crystal" kraikas pasižymi dideliu grynumu ir efektyvumu sugeriant drėgmę ir nemalonius kvapus. Šias savybes lemia stipriai išvystytas vidinis pakratų paviršius ir didelis poringumas (daugiau kaip 80 %). Drėgmės sugėrimo procesą lydi pakratų spalvos pokyčiai. Iš pradžių kristalai tampa matiniai, o paskui geltoni. Dėl šios savybės galima kontroliuoti šiukšlių naudojimą. Šis pakratas yra sintetinis amorfinis silicio dioksidas (SiO2).

Taikymas:
Supilkite pakuotės turinį į kraiko dėžę, išlaikydami 6 - 4 cm storio sluoksnį. "Super BENEK Crystal" kraikas nesusigeria, bet visiškai sugeria į jį patekusius skysčius, apsupdamas kietąsias daleles savo grūdeliais ir neutralizuodamas kvapus. Rekomenduojama reguliariai šalinti kietąsias daleles. Skysčiai, įsigėrę į kraiko grūdelius, iš dalies išgaruoja be kvapo. Naudokite kraiko dėžės turinį:
- kol matomai pasikeis spalva (geltona, matinė spalva rodo visišką nusidėvėjimą),
- kol bus juntami kvapai
- kol kraiko dėžutėje susikaupia 2 cm storio pakratų.
Mėšlo granulių dydis: 4-8 mm

Numatomas vienos pakuotės naudojimo laikas vienai katei - 3 savaitės.

Techniniai parametrai
Talpa:
30000
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Kačiukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel