TROVET MRT Multi Purpose Treats Rabbit 400g

  • Lengvai virškinami skanėstai maistui jautriems šunims.
  • TROVET MRT Multi Purpose Treats Rabbit 400g
  • TROVET MRT Multi Purpose Treats Rabbit 400g
Gamintojas: Trovet
Serija: 400g
9,90 €
/ vnt.

TROVET pašarų gamyba vyksta Ispanijoje. Maisto kvapas, forma, išvaizda skiriasi nuo ankstesniųjų šios įmonės produktų. Sudėtis lieka tokia pati, kokybė taip pat. Dėl naujo kvapo, išrankūs šunys gali pradžioje šį maistą valgyti nenoriai. Tokioje situacijoje rekomenduojame laipsnišką naujo maisto vartojimą, pradžioje- maišymą su lig šiol naudojamu. Per kelių dienų laikotarpį galima didinti naujo pašaro dozę ir mažinti ankstesniojo.

TROVET MRT Multi Purpose Treats Rabbit 400 g – lengvai virškinami skanėstai maistui jautriems šunims.

Tavo šuo turi problemų su virškinimo sistema? Turi ryškius jautrumo požymius, kurie neleidžia jam mėgutis kasdieniais žaidimais? Tokiu atveju būtinas yra ne tik dietos pakeitimas, bet ir atitinkamas skanėstų parinkimas. TROVET MRT Multi Purpose Treats Rabbit 400 g tai lengvai virškinami skanėstai maistui jautriems šunims. Produkto pagrindas tai vienas baltymų šaltinis (triušiena), o tai žymiai redukuoja galimas problemas su maisto prisisavinimu ar alergijos ir netolerancijos požymiais. Atitinkamai pritaikytas mineralų lygis užtikrina širdies ir inkstų sveikatą. Papildomai, skanėstai taip pat yra veiksmingi šlapimo takų ligų profilaktikai, tarp kitko neleidžia susidaryti struvitiniems akmenims. Skanėstų sudėtyje yra hidrolizuotų kepenų priedas, todėl šiems užkandžiams nesugebės atsispirti net labai nevalgūs šunys. Skanėstus galima naudoti treniruotės metu arba tarp patiekalų. Nuo dabar Tavo šuo su nuolatinėmis ligomis irgi galės džiaugtis skaniu pašaru.

Dieta Trovet RRT tai pilnavertis ir puikiai subalansuotas produktas. Švelnina širdies, inkstų, kepenų nepakankomumo sukeltus metabolinius pokyčius. Dieta Trovet RRT pasižymi fosforo, baltymų ir natrio sumažintu kiekiu, o tai apriboja hiperfosfatemijos ir azotemijos vystymasi. Skanėstai kontroliuoja taip pat aukštą kraujospūdį ir plaučių edemą.

Padidintas B grupės vitaminų kiekis, stabdo ligos vystymasi ir prisideda prie ligos simptomų sušvelninimo. Sudėtyjė yra taip šlapimo pH didinantis priedas, kuris saugo nuo metabolinės acidozės ir neleidžia vystytis oksolato akmenims. Atitinkamas Omega 6 ir Omega 3 riebalų rūgščių santykis normina spaudimą glomeruliniuse kapiliaruose.

Sudėtis: triušiena, ryžiai, vištienos riebalai, linų sėmenys, mineralai ir vitaminai
Analizė: drėgmė 8.00 %, baltymai 12.50 %, riebalai 6.50 %, riebalų rūštys Omega 6:3 - 6.74:1, angliavandeniai 45.00 %, pelenai 3.50 %, celiuliozė 2.50%
Mineralai: kalcis 0.35 %, fosforas 0.35 %, magnis 0.06 %, natris 0.09 %, kalis 0.40 %, chloras 1.20 %, varis 5.00 mg/kg, selenas 0.10 mg/kg, manganas 28.00 mg/kg, cinkas 140.00 mg/kg, jodas 2.00 mg/kg
Vitaminai: cholinas 1 200 mg/kg, vitaminas A 15 000 IU/kg, vitaminas D 1 500 IU/kg, vitaminas E 125.00 mg/kg, tiaminas (B1) 20.00 mg/kg, riboflavinas (B2) 15.00 mg/kg, piridoksinas (B6) 15.00 mg/kg

Techniniai parametrai
Papildomos funkcijos:
Mažai riebalų
Alergikui
Palaikanti sveikata
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Max:
100
Svoris:
400
Augintinio dydis:
Universalus
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel