VETFOOD UROforce 30 tab.

  • Maisto papildas, skirtas šunims ir katėms, sergantiems lėtiniu inkstų nepakankamumu ir apatinių šlapimo takų ligomis.
  • VETFOOD UROforce 30 tab.
Gamintojas: Vetfood
12,80 €
/ vnt.

VETFOOD UROforce - tai maisto papildas, skirtas šunims ir katėms, sergantiems lėtiniu inkstų nepakankamumu ir apatinių šlapimo takų ligomis. Pasirinkdamas unikalų ingredientų pasirinkimą, „UROforce“ reguliuoja ir palaiko šlapimo sistemos funkcijas. Produktas nepagerina šlapimo.

Kalcis: šių jonų išlyginimo pagrindas yra fosforo suvartojimo ribojimas ir kalcio trūkumo papildymas. Ankstyvosiose lėtinio inkstų nepakankamumo stadijose inkstai turi ribotą galimybę pašalinti iš organizmo fosforą, todėl padidėja jo koncentracija kraujyje. Yra kalcio ir fosfatų metabolizmo sutrikimas.

Vitaminas D: Lėtinėmis inkstų ligomis sergantiems pacientams trūksta aktyviosios vitamino D formos, kuri yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių antrinės hiperparatiroidizmo vystymąsi. Šį trūkumą sukelia endogeninės sintezės odoje ir inkstuose sutrikimas bei sumažėjęs maisto, kuriame yra šio vitamino, vartojimas.

Kalis: Kalis yra vienas iš svarbiausių makroelementų, randamų organizme, teigiamai veikiantis elektrolitų pusiausvyrą.

Vilkligė slopina sklerotinius glomerulų pokyčius, o tai lėtina ligos progresavimą. Be to, jis stabilizuoja kreatinino kiekį serume, mažina proteinuriją ir padeda išlaikyti stabilų kūno svorį.

Spanguolė: sudėtyje yra junginių, kurie, prisijungdami prie bakterijų ląstelių sienelių, blokuoja jų lipnumą. Vartojant spanguoles sunku šlapimo pūslę kolonizuoti bakterijomis, kurios sukelia lėtines šlapimo takų infekcijas.

Chondroitinas: yra šlapimo pūslės gleivinės dalis. Chondroitino papildai sumažina šių membranų pralaidumą bakterijoms ir toksinams. Rekomenduojama ypač gydant cistitą.

Vitaminas B6: padidina organizmo imunitetą, sumažina šalutinį vaistų, vartojamų šlapimo takų ligoms gydyti, poveikį, sumažina oksalo rūgšties išsiskyrimą su šlapimu ir neleidžia oksalato akmenims susidaryti šlapimo pūslėje.

Vitaminas C: jis yra padidėjęs, vidutiniškai rūgština šlapimą, todėl sumažėja šlapimo pūslės bakterinių infekcijų rizika.

Rekomenduojama dozė:
Kasdien valgymo metu rekomenduojama duoti tokius preparato kiekius:

šunys:
- <10 kg pr. - 2 kapsulės
- 10-25 kg pr. - 4 kapsulės
-> 25 kg pr. - 6 kapsulės

Katės:
- 1 kapsulė

Ingridientai:
augaliniai produktai (šaknies šaknis, spanguolė), kapsulė (želatina, dažai titano dioksidas).

Priedai:
Dietiniai: kalcio aminorūgščių chelatai, kalio citratas, magnio aminorūgščių chelatai, chondroitino sulfatas, vitaminas C - L-askorbo rūgštis, vitaminas B6 - piridoksino hidrochloridas, vitaminas D3 - cholekalciferolis.
technologinis: ribojantis agentas - magnio stearatas.

Rekomenduojamos paros dozės (4 kapsulių) sudėtis:
Kalcis (bisglicinatas) - 400 mg
Kalis (citratas) - 400 mg
Šliaužianti šaknis - 300 mg
Spanguolė - 150 mg
Chondroitinas (sulfatas) - 100 mg
Vitaminas D - 50 TV
Magnis (bisglicinatas) - 50 mg
Vitaminas C - 20 mg
Vitaminas B6 - 0,15 mg

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel