TYMOFARM Gammolen Preparatas gerinantis odą ir kailį 60 kapsulių

  • Išskirtinio poveikio kačių ir šunų kailiui ir odai skirtas preparatas.
  • TYMOFARM Gammolen Preparatas gerinantis odą ir kailį  60 kapsulių
Gamintojas: Tymofarm
8,50 €
/ vnt.
omniva banner

„Gammolen“ veiksmingai palaiko alerginio dermatito ir bakterinių, grybelinių ir virusinių odos infekcijų gydymą. Malšina niežėjimą, mažina jaudrumą ir nervingumą. Remia lėtinio inkstų ir kepenų nepakankamumo, kraujo krešėjimo sutrikimų gydymą. Rekomenduojamas šunims ir katėms. Produkto sudėtis pagrįsta naudingosiomis omega-3 ir omega-6 polinesočiosiomis riebalų rūgštimis. Papildant vertingų medžiagų trūkumą, žymiai pagerėja odos būklė, kuri tampa elastinga, lygi ir nesukelia nemalonaus niežėjimo. Reguliarus preparato vartojimas patankina plaukus ir slopina jų slinkimą. 

  • sumažina plaukų slinkimą ir pagerina odos būklę bei kailio išvaizdą
  • omega 3 ir omega 6 proporcijos, specialiai pritaikytos šunų ir kačių kūnui
  • kapsulės forma užtikrina ingredientų aktyvumą 

Veikliosios „Gammolen“ medžiagos tai omega-6 ir omega-3 PUFA. Vienoje „Gammolen“ kapsulėje yra 119,8 mg omega-6 EFA, gautų iš boružėlių aliejaus, ir 72,5 mg omega-3 EFA, gautų iš linų sėmenų aliejaus. „Gammolek“ esantys omega-3 PUFA yra iš specialios auksinės linų rūšies, kurioje yra net 50%  omega-3 (alphalinoleno rūgšties) Pirmasis poveikis pastebimas po 2 savaičių naudojimo.

 

Dozavimas:
Šuniui paprastai 1 kapsulė / 5 kg svorio per dieną.
Katei - 1 kapsulė per dieną.

Geriausia „Gammolen“ duoti valgant arba iškart po valgio. Kapsulės turinį galite išspausti tiesiai į maistą. Pagrindinis gydymas turėtų trukti ne mažiau kaip 2 mėnesius, kad organizmas galėtų papildyti omega-6 ir omega-3 rūgščių trūkumą.

Sudėtis:

Vienoje preparato kapsulėje yra: 100% riebalų (įskaitant: 15% sočiųjų riebalų rūgščių, 33% mononesočiųjų ir mononesočiųjų PUFA, 32% Omega-6 PUFA, 20% Omega-3 PUFA).

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Mes rekomenduojame
pixel