PEDIGREE Junior paketėlis 100g - drėgnas šunų maistas su vištiena ir ryžiais drebučiuose

  • "PEDIGREE Junior Chicken Jelly" drėgnas maistas šunims 100 g - tai visavertis maistas, kuriame yra visų sveikatai svarbių maistinių medžiagų.
  • PEDIGREE Junior paketėlis 100g - drėgnas šunų maistas su vištiena ir ryžiais drebučiuose
  • PEDIGREE Junior paketėlis 100g - drėgnas šunų maistas su vištiena ir ryžiais drebučiuose
Gamintojas: Pedigree
Serija: 100g
1,09 €
/ vnt.
0,01 € / kg

PEDIGREE Junior Chicken in jelly 100g - drėgno maisto paketėlis šuniukams

PEDIGREE Junior Chicken in Jelly 100g šlapio ėdalo šunims - tai visavertis maistas, kuriame yra visų sveikatai svarbių maistinių medžiagų. Šį ėdalą galite duoti šuniukams, kurie dar tik papildo savo racioną kietu maistu, t. y. ne jaunesniems kaip keturių savaičių amžiaus šuniukams. Didelių veislių šunims rekomenduojama šerti iki aštuoniolikos mėnesių, o mažų veislių šunims - perpus trumpiau. Net pusę raciono sudaro mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (įskaitant vištieną) bei žuvies produktai. Mišinys praturtintas vitaminų kompleksu, būtinu tinkamam šuniuko vystymuisi. Tinkamas baltymų ir riebalų santykis užtikrina energijos antplūdį ir reikiamą besivystančio organizmo statybinių medžiagų kiekį.

"Pedigree Junior" šlapio šuniukų ėdalo paskirtis

Visavertis ėdalas visų veislių šuniukams nuo 2 iki 12 mėnesių amžiaus.

"Pedigree Junior" šlapio ėdalo šuniukams savybės

PEDIGREE® Junior su vištiena ir ryžiais - tai ėdalas, sukurtas siekiant patenkinti būtiniausius jaunų šunų poreikius. Jis palaiko natūraliai stiprią gynybą, padeda palaikyti sveiką odą ir kailį bei palengvina virškinimą. Be to, tai gausus kalcio šaltinis, padedantis formuoti sveikus augintinio dantis ir stiprius kaulus.

Su "PEDIGREE® Junior" užtikrinama visavertė ir subalansuota mityba, padedanti augintiniui užaugti sveiku ir stipriu šunimi. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, konservantų ir kvapiųjų medžiagų (aromatizatorių). Šį ėdalą sukūrė WALTHAMTM Gyvūnų mitybos centro mitybos specialistai ir veterinarijos gydytojai.


"Pedigree Junior" šlapio ėdalo šuniukams privalumai

  • Stiprūs kaulai - kalcis palaiko kaulų sveikatą.
  • Sveika oda ir kailis - cinkas ir saulėgrąžų aliejus, natūralus Omega-6 riebalų rūgščių šaltinis, padeda puoselėti jūsų augintinio odą ir kailį.
  • Geresnis virškinimas - natūralios skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą, kad jūsų šuo visada jaustųsi kuo geriau.
  • Natūralūs gynybos mechanizmai - vitaminas E ir mineralai palaiko stiprius natūralius gynybos mechanizmus.

Pedigree Junior šuniukų šlapio ėdalo sudėtis

Mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (44 %, įskaitant 4 % vištienos), grūdai (įskaitant 4 % virtų ryžių), žuvis ir žuvies produktai, aliejai ir riebalai (įskaitant 1 % saulėgrąžų aliejaus), mineralai, augaliniai produktai (įskaitant 0,5 % burokėlių išspaudų), augalinių baltymų ekstraktai.

Kalorijos: 104 kcal/100 g

Priedai / 1 kg: vitaminas D3: kalcio jodatas bevandenis: 0,56 mg, vario sulfato pentahidratas: 8,2 mg, geležies sulfato monohidratas: 15 mg, mangano sulfato monohidratas: 8,4 mg, cinko sulfato monohidratas: 71,2 mg. Technologiniai priedai: Kasijos derva: 1800 mg.

Pedigree Junior šlapio šuniukų ėdalo sudėties analizė

Baltymų kiekis: 8,5; riebalų kiekis: neorganinės medžiagos: 6,5; neorganinės medžiagos: 2,5; žalios ląstelienos: 0,3; drėgmės kiekis: 78,5; kalcio: 0.4; phosphorus: 0,3.

Pedigree Junior šlapio ėdalo šuniukams dozavimasRekomenduojama šerti PEDIGREE® šlapiu ir sausu visaverčiu ėdalu.2-4 mėnesių amžiaus Junior* reikia 6 paketėlių šlapio ėdalo, 4-6 mėnesių amžiaus - 7 su puse paketėlio, 6-12 mėnesių amžiaus - 8 paketėlių šlapio ėdalo per dieną.*Prognozuojamas suaugusio gyvūno svoris 10 kg.Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir koreguokite ėdalo kiekį, padalydami į porcijas pagal savo augintinio poreikius. Duokite šuniui gerti vandens. Produktas turi būti šeriamas kambario temperatūros. Nesuvartotą porciją laikykite šaldytuve iki 2 dienų.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Jaunesnysis
Svoris:
100
Skonis (filtras):
Vištiena
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel