Dolina Noteci Premium Pure Eriena 800g

  • Visavertis ėdalas suaugusiems visų veislių šunims ėriukas
  • Dolina Noteci Premium Pure Eriena 800g
Gamintojas: Dolina Noteci
3,55 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
Dolina Noteci Premium Pure Eriena 12x800gDolina Noteci Premium Pure Eriena 12x800g42,60 €42,12 €Sutaupai (1.13%)
Dolina Noteci Premium Pure Eriena 800g x6Dolina Noteci Premium Pure Eriena 800g x621,30 €21,18 €Sutaupai (0.56%)
Dolina Noteci Premium Pure Eriena 800g x18Dolina Noteci Premium Pure Eriena 800g x1863,90 €63,00 €Sutaupai (1.41%)

Šlapias maistas visų veislių šunims yra gausus amino rūgščių, būtinų tinkamam visų veislių atstovų veikimui, šaltinis. Kompozicijos pagrindą sudaro ėriena ir maisto papildai, kurių užduotis yra aprūpinti organizmą mineralais ir vitaminais. Produktas yra monoproteinas, o tai reiškia, kad jis puikiai tinka eliminuojančiai dietai. Galite jį duoti šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą, taip pat gyvūnams, kenčiantiems nuo netoleravimo ir alergijos maistui. Preparatą galima skirti mažoms, vidutinėms ir didelėms veislės šunims tinkamomis porcijomis per parą. Šlapias maistas taip pat gali būti naudojamas kaip priedas prie sausų kroketų. Maistas dėl savo skonio taip pat gerai tiks išrankiems šunims.

Pranašumai
Produktas, kurio pagrindiniai komponentai yra gyvūninės kilmės ingredientai. Sudėtyje yra ėrienos mėsos ir subproduktų, taip pat vištienos sriubos, kuri suteikia maistui skonio. Net išrankus šuo norės jį valgyti! Kroketai pasižymi dideliu nesočiųjų riebiųjų rūgščių kiekiu, dėl kurio įmanomas puikus jūsų šuns smegenų ir širdies darbas. Ėrieną taip pat teikia niacino, arba vitamino PP, kuris teigiamai veikia nervų sistemą. Cinkas padidina kūno imunitetą ir suteikia tankų, blizgantį kailį. Kompozicijoje nėra grūdų, daržovių ir vaisių - maistas yra mėsa, atsižvelgiant į šunų poreikius. Šis šlapias visų veislių šunų maistas taip pat tiekiamas mažesnėmis 400 g skardinėmis ir 500 g paketėliais.

Techniniai parametrai
Kompozicija:
Dolina Noteci Premium Pure Avinėlis
Dozavimas:
Dolina Noteci Premium Pure Ėriena
Skonis:
Ėriena
Svoris:
800
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel