Perkamiausias produktas

JRS Cat's Best Original kraikas 40l / 17,2kg

  • "Cat's Best Eco Plus" yra kompostuojamas kačių kraikas, kuris yra 100% biologiškai suyrantis.
  • JRS Cat's Best Original kraikas 40l / 17,2kg
Gamintojas: Rettenmaier Polska
Serija: 40l
26,19 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
JRS Cat's Best Original kraikas 40l / 17,2kg + SIURPRIZAS KATEIJRS Cat's Best Original kraikas 40l / 17,2kg + SIURPRIZAS KATEI26,20 €26,18 €Sutaupai (0.08%)

"JRS Cats Best Eko Plus" - medinis kraikas 40 l/17,2 kg- natūralus kraikas
Jei norite rinktis natūralų kraiką savo katės kiuvetei, ieškokite "JRS Cats Best Eko Plus" gaminio. Dėl didelio našumo ir veiksmingumo, medinis grumstų kraikas tarnaus ilgam laikui. Produktas pagamintas iš medienos, todėl yra natūralus ir visiškai biologiškai suyrantis. Gumuliukus galite šalinti per kanalizaciją kartu su kitomis biologinėmis atliekomis. Kraiko sudėtyje nėra jokių papildomų kvapiųjų medžiagų ar cheminių priedų, todėl jis nedirgina jautrių kačių letenėlių. Natūralus miško kvapas yra labai patrauklus net išrankiems augintiniams. Kai produktas drėgnas, jis limpa- todėl šiukšliadėžę valyti daug lengviau - užtenka reguliariai pašalinti kietas išmatas ir šlapimo sulipusius gumulėlius. Be to, kraikas taip pat pašalina nemalonius kvapus, todėl kraiko dėžės vieta nėra nemaloni kitiems namų ūkio nariams. Produktą taip pat galima įsigyti 20 litrų pakuotėje - 8,6 kg.

Naudojimo instrukcijos:
Kruopščiai išvalykite ir išdžiovinkite katės kiuvetę.
Supilkite "Cat's Best Eco Plus" kraiką bent 5 cm storio. Kasdien pašalinkite gumulėlius ir kietas išmatas. "Cat's Best Eco Plus" papildykite tik tais atvejais, kai prieš tai buvo pašalinti gumulėliai.
Užpildas katės tualete gali išbūti 4-6 savaites.

Sulipusias išmatas reikia išmesti į tualetą.

Techniniai parametrai
Talpa:
40000
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel