Perkamiausias produktas

DOLINA NOTECI Rafi su ėriena 400g

  • "RaiFi" linija yra visavertis ėdalas, patenkinantis 100 % visų maistinių medžiagų, mineralų ir vitaminų paros poreikio.
  • DOLINA NOTECI Rafi su ėriena 400g
Gamintojas: Dolina Noteci
1,35 €
/ vnt.

Visavertis drėgnas ėdalas suaugusiems visų veislių šunims su ėriena

Ėriena yra visaverčių baltymų, B grupės vitaminų ir daugelio vertingų mikro- ir makroelementų šaltinis, užtikrinantis tinkamą suaugusio šuns organizmo veiklą. N-3 ir n-6 riebalų rūgštys palaiko natūralų imunitetą ir dalyvauja reguliuojant medžiagų apykaitos procesus. Jie taip pat turi drėkinamąjį poveikį odos ir kailio būklei. "Rafi" drėgname maiste yra tinkamas seleno ir vario kiekis. Šio drėgno ėdalo juslinį patrauklumą sustiprina čiobreliai. Ėrienos mėsa ir žaliavos taip pat yra aminorūgščių metionino, izoleucino ir cistino šaltinis. Taip pat yra mėlynių ir spanguolių - daug vertingų vitaminų ir maistinių medžiagų šaltinių.

Sudrėkinkite Rafi ėriena:
visaverčiai baltymai ir nesočiosios riebalų rūgštys, būtinos tinkamam šuns organizmo funkcionavimui,
linų sėmenų aliejus - n-3 ir n-6 riebalų rūgščių, vitamino E ir daugelio biologiškai aktyvių junginių, pasižyminčių priešuždegiminėmis savybėmis, taip pat vertingų fitosterolių, gerinančių virškinamojo trakto veiklą, šaltinis.
vaisiai - mėlynės ir spanguolės, pasižymintys stipriomis antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis,
čiobrelių, kurie skatina virškinimo sulčių išsiskyrimą ir pagerina šuns maisto skonį.
Sudėtis
mėsa ir gyvūninės kilmės produktai 65 % (ėriena 4 %), vaisiai (mėlynės 2 %, spanguolės 2 %), mineralai, aliejai ir riebalai (sėmenų aliejus 0,2 %), džiovinti čiobreliai 0,01 %.

Analitiniai komponentai
Žali baltymai - 9 %, žali riebalai - 7 %, žali pelenai - 2,5 %, žalia ląsteliena - 0,8 %, drėgmė - 78 %, kalcis - 0,3 %, fosforas - 0,25 %.

Priedai: maisto papildai/kg:
Vitaminas D3 - 450 TV, vitaminas E - 40 mg, cinkas (cinko oksidas) - 30 mg, manganas (mangano (II) oksidas) - 2 mg, vario (vario sulfatas, pentahidratas) - 0,4 mg, jodo (dengtas granuliuotas bevandenis kalcio jodatas) - 0,3 mg.

Dozavimas:

ŠUNS MASĖ 5 kg 10 kg 20 kg 30 kg 40 kg
SKARDINIŲ SKAIČIUS PER DIENĄ 1 2 3 3 4 5
Visavertis - visiškai patenkina visų maistinių medžiagų poreikį. Sudėtyje yra nesočiųjų riebalų rūgščių. Sukurta pagal šiuolaikines gyvūnų mitybos rekomendacijas

Techniniai parametrai
Skonis:
Ėriena
Skonis (filtras):
Aviena
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Gyvūno dydis:
Mažos ir miniatiūrinės veislės
Vidutinės veislės
Didelės veislės
Milžiniškos lenktynės
Svoris:
400
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel