Perkamiausias produktas

DOLINA NOTECI Rafi su jautiena 400g

  • "RaiFi" linija yra visavertis ėdalas, patenkinantis 100 % visų maistinių medžiagų, mineralų ir vitaminų paros poreikio.
  • DOLINA NOTECI Rafi su jautiena 400g
Gamintojas: Dolina Noteci
1,35 €
/ vnt.

Visavertis drėgnas ėdalas suaugusiems visų veislių šunims su jautiena

"Rafi Beef Wet Food" pasižymi dideliu visaverčių baltymų kiekiu ir mažu riebalų kiekiu. Be to, mėsa ir jautienos žaliavos yra vertingas lizino ir histidino šaltinis. Taip pat svarbios n-3 ir n-6 grupės riebalų rūgštys, kurios reguliuoja daugelį suaugusių šunų gyvybinių funkcijų. Maiste yra geležies, užtikrinančios tinkamą kraujo apykaitą, taip pat seleno ir cinko, kad būtų patenkintas šių maistinių medžiagų paros poreikis. Preparatas praturtintas mėlynėmis ir spanguolėmis, kurios dėl jose esančių biologiškai aktyvių junginių, daugiausia procianidinų ir flavonoidų, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Čiobreliai pasižymi antibakterinėmis ir virškinimo savybėmis.

"Rafi" drėgno maisto su jautiena sudėtyje yra:
visaverčiai baltymai ir nesočiosios riebalų rūgštys, būtinos tinkamam šuns organizmo funkcionavimui,
linų sėmenų aliejus - n-3 ir n-6 riebalų rūgščių, vitamino E ir daugelio biologiškai aktyvių junginių, pasižyminčių priešuždegiminėmis savybėmis, taip pat vertingų fitosterolių, gerinančių virškinamojo trakto veiklą, šaltinis.
vaisiai - mėlynės ir spanguolės, pasižymintys stipriomis antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis,
čiobrelių, kurie skatina virškinimo sulčių išsiskyrimą ir pagerina šuns maisto skonį.
Sudėtis
mėsa ir gyvūninės kilmės produktai 65 % (jautiena 4 %), vaisiai (mėlynės 2 %, spanguolės 2 %), mineralai, aliejai ir riebalai (sėmenų aliejus 0,2 %), džiovinti čiobreliai 0,01 %.

Analitiniai komponentai
Žali baltymai - 9 %, žali riebalai - 7 %, žali pelenai - 2,5 %, žalia ląsteliena - 0,8 %, drėgmė - 78 %, kalcis - 0,3 %, fosforas - 0,25 %.

Priedai: maisto papildai/kg:
Vitaminas D3 - 450 TV, vitaminas E - 40 mg, cinkas (cinko oksidas) - 30 mg, manganas (mangano (II) oksidas) - 2 mg, vario (vario sulfatas, pentahidratas) - 0,4 mg, jodo (dengtas granuliuotas bevandenis kalcio jodatas) - 0,3 mg.

Dozavimas:

ŠUNS MASĖ 5 kg 10 kg 20 kg 30 kg 40 kg
SKARDINIŲ SKAIČIUS PER DIENĄ 1 2 3 3 4 5
Visavertis - visiškai patenkina visų maistinių medžiagų poreikį. Sudėtyje yra nesočiųjų riebalų rūgščių. Sukurta pagal šiuolaikines gyvūnų mitybos rekomendacijas

Techniniai parametrai
Skonis:
Jautiena
Skonis (filtras):
Jautiena
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Gyvūno dydis:
Mažos ir miniatiūrinės veislės
Vidutinės veislės
Didelės veislės
Milžiniškos lenktynės
Svoris:
400
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel