VETFOOD VisioPet VetCaps 30 caps

  • Unikalus produktas, kurio veikliosios sudedamosios dalys palaiko tinkamą regos organo funkcionavimą.
  • VETFOOD VisioPet VetCaps 30 caps
Gamintojas: Vetfood
23,70 €
/ vnt.
„VisioPet VetCaps“ - unikalus preparatas, kurio veikliosios medžiagos palaiko tinkamą akies funkcionavimą ir apsaugo nuo su laisvaisiais radikalais susijusių akių ligų (kataraktos, glaukomos, tinklainės degeneracijos).

Antioksidantai yra junginių grupė, kuri neleidžia oksiduoti organizme ir turi galimybę neutralizuoti laisvuosius radikalus, kurie susidaro dėl šios cheminės reakcijos. Reaktyviosios deguonies rūšys (laisvieji radikalai) pažeidžia baltymus, DNR, nesočiąsias riebalų rūgštis, kurios yra ląstelių membranų dalis, polisacharidus ir kraujo lipidus. Jie yra daugelio ligų, tokių kaip katarakta, diabetas, artritas, širdies, inkstų ligos ir vėžys, priežastis. Antioksidacinio barjero silpnumas ar žlugimas ląstelėse pagreitina organizmo senėjimo procesą ir lemia laipsnišką ląstelių žūtį dėl neurodegeneracinių ligų. Kai laisvųjų radikalų molekulė kontaktuoja su antioksidantų molekulėmis, ji gauna iš jos trūkstamą elektroną ir yra neutralizuojama. Todėl, norint apriboti neigiamą reaktyviųjų deguonies rūšių poveikį jų organizmui, labai svarbu reguliariai gauti antioksidantų kasdieninėje gyvūnų mityboje.

Pagrindiniai antioksidantai, esantys „VisioPet VetCaps“:

Omega-3 riebalų rūgštys (EPA ir DHA) - veikia regos nervo aprūpinimą krauju, palaiko sausų akių sindromo gydymą ir apsaugo nuo regėjimo praradimo. Ženkliai sumažina geltonosios dėmės degeneracijos (AMD) riziką, apsaugo nuo nervų pažeidimų sergant diabetu ir degeneracine mielopatija.

Žaliosios arbatos ekstraktas (epigallokatechino galatas) - dėl savo stiprių antioksidacinių savybių neutralizuoja daugelį oftalmologinių ligų (glaukoma, tinklainės degeneracija) laisvųjų radikalų pagrindu. Tai neutralizuoja reaktyviąsias deguonies rūšis, kurios pažeidžia svarbius ląstelių komponentus - DNR, baltymus, riebalus ir pažeidžia tinklainę bei kitus akies audinius.

Vynuogių sėklų ekstraktas (proantocianidinai) - pasižymi priešuždegiminiu, antialerginiu, antivirusiniu, antibakteriniu, antioksidaciniu, priešvėžiniu ir kraujagysles plečiančiu poveikiu. Tai pagerina akies obuolio mikrocirkuliaciją, pagreitina konjunktyvito gydymą ir gali slopinti kataraktos ir glaukomos susidarymą.

Mėlynių ekstraktas (antocianinai) - naudojamas aklumui ir susilpnėjusiam regėjimui, susijusiam su fotojautrumu, gydyti. Tai padeda tinklainei veiksmingiau prisitaikyti prie kintančios ekspozicijos, stiprina akies kapiliarus ir apsaugo nuo tinklainės degeneracijos ir glaukomos, atsirandančios dėl per aukšto spaudimo akies obuolyje. Šis ekstraktas blokuoja angiogenezę ir sumažina kraujagyslių pralaidumą bei kraujavimą diabetinės retinopatijos atvejais. Tai veiksmingai apsaugo nuo tinklainės ligų, susijusių su nenormalių kraujagyslių vystymusi.

Medetkų ekstraktas (liuteinas ir zeuksantinas) - sudėtyje yra karotinoidų, kurie yra būtini, kad apsaugotų lęšį ir tinklainę nuo oksidantų ir UV spinduliuotės (didelės energijos mėlynos šviesos). Jis turi priešuždegiminį, antioksidantą, mažinantį akių nuovargį ir apsaugantį nuo kataraktos išsivystymo.

Ginkmedžio ekstraktas (Ginkoflavonoglikozidai) - padidina akies audinių aprūpinimą krauju ir sukelia reikšmingą, ilgalaikį pacientų, turinčių degeneracinę tinklainę, regėjimą. Palaiko protinę veiklą, gebėjimą teisingai suvokti, atsiminti ir neutralizuoti laisvųjų radikalų veikimą organizme.

Alfa-lipoinė rūgštis (ALA) - slopina baltymų gliukaciją ir diabetinės retinopatijos vystymąsi, žymiai pagerindama akies būklę. Tai apsaugo nervų ląsteles nuo pažeidimų, atsirandančių sergant diabetine neuropatija, daro ląsteles jautresnes insulino poveikiui ir mažina gliukozės kiekį kraujyje. Daugelio tyrimų su gyvūnais, kenčiančiais nuo įvairių akių ligų (glaukomos, kataraktos, pigmentinės retinito), metu buvo reguliariai vartojamas junginys.

Pomidorų ekstraktas (likopenas) - apsaugo akis nuo tinklainės degeneracijos, kuri gali sukelti aklumą. Ankstesniuose leidiniuose nurodoma, kad likopenas sumažina geltonosios dėmės degeneracijos, kraujo lipidų oksidacijos ir navikų atsiradimo riziką.

Astaksantinas - apsaugo smegenų audinius nuo oksidacinio streso dėl galimybės peržengti kraujo ir smegenų barjerą. Tyrimai su gyvūnais pranešė, kad astaksantinas sumažina insulto riziką, pagerina variklio po insultų veiklą, pagerina tinklainės elektrinį laidumą ir normalizuoja tinklainės parametrus normalia forma sergantiems glaukoma.

Vitaminai A, C ir E - vitaminų, turinčių antioksidacinį poveikį, kompleksas, būtinas epitelio audinio veikimui ir atnaujinimui, sudarantis teisingą struktūrą
 
NAUDOJIMAS: Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 20 kg gyvūno kūno svorio . Mažesniems gyvūnams kapsulės turinį reikia padalyti proporcingai rekomenduojamam naudojimui ir sumaišyti su sausu, šlapiu maistu arba vandeniu.
Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Šuniukas
Vyresnysis
Kačiukas
Jaunesnysis
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel