BEAPHAR Oftal Eyewater 50 ml

  • Akių lašai
  • BEAPHAR Oftal Eyewater 50 ml
  • BEAPHAR Oftal Eyewater 50 ml
Gamintojas: BEAPHAR
9,49 €
/ vnt.

BEAPHAR Oftal Eyewater 50 ml – lašai šunų ir kačių akių priežiūrai

BEAPHAR Oftal Eyewater 50 ml tai specializuotas, aukštos kokybės produktas. Leidžia pasirūpinti naminių gyvūnų rega bei vykti natūraliems akių valymo procesams. Atitinkamai parinkta sudėtis greitai išsprendžia tamsių dėmių ir apnašų problemas. Saugus net ilgalaikio naudojimo metu, nesukelia sudirginimų.

BEAPHAR Oftal Eyewater– valo ir saugo akis

Mineralų, esančių ašarose oksidavimas sukelia išvazdą gadinančias dėmes. Tai bakterijų, grybų, purvo ir dulkių buveinė. Gali sukelti įvairias pavojingas infekcijas ir sudirginimus. Šie lašai mažina tokio tipo uždegimų riziką ir tuo pačiu pagerina gyvūno gyvenimo komfortą. Patogaus dozatoriaus dėka, nei Tu, nei Tavo augintinis neturėsite susidurti su nereikalingu stresu. Produktą naudoti yra labai patogu ir paprasta. Pakanka įlašinti vieną lašą į akies rageną, o veliau suvilgyti vatos tamponėlį ir pervalyti gyvūno akių kampelius. SVARBU! Valyti reikėtų iš išorinės akies kampelio dalies į jo vidinę dalį. Atsimink, kad negalima akies liesti aplikatoriaus galūne.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Šuniukas
Vyresnysis
Kačiukas
Jaunesnysis
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel