Dr Seidel Akių valymo skystis šunims ir katėms 75ml

  • Jis pasižymi sutraukiamuoju poveikiu ir ramina odos sudirgimą, kurį sukelia akių išskyros.
  • Dr Seidel Akių valymo skystis šunims ir katėms 75ml
5,69 €
/ vnt.

Skystis švelniai ir efektyviai pašalina nešvarumus  aplink akis. Sudėtyje yra drėkinamųjų ingredientų, kurie neleidžia odai išdžiūti. Dėl alantoino bei žaliosios arbatos užpilų jis slopina dirginimą, kurį sukelia išskyros iš akių. Preparatą dabar galima įsigyti naujoje patogioje pakuotėje ir naujame patraukliame grafiniame dizaine! Dėl specialiai sukurto minkšto aplikatoriaus (paslėpto po dangteliu) skysčio vartojimas bus dar patogesnis prižiūrėtojui ir patogesnis gyvūnui.

Rekomendacija

Akių higiena šunims ir katėms.

Veikliosios medžiagos 

Ugniažolės ir žaliosios arbatos ekstraktai; alantoinas

Naudojimo būdas

Sudrėkinkite medvilnės rutulį skysčiu ir gerai nuplaukite akių plotą. Procedūrą pakartokite keletą kartų, kol sekretas bus visiškai pašalintas. Naudokite du kartus per savaitę, o prireikus - kiekvieną dieną. Laikyti kambario temperatūroje sandariai uždarytame inde.

Sudėtis

Vandeniai, Euphrasia Officinalis, Camellia Sinensis, Natrio koksoilo hidrolizuotas kviečių proteinas, PEG-75 lanolinas, hidrolizuotas kolagenas, alantoinas, natrio benzoatas.

Pakuotė

75 ml butelis su patogiu aplikatoriumi

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Šuniukas
Vyresnysis
Kačiukas
Jaunesnysis
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel