TROPICAL Super Spirulina Forte Chips 250ml

  • SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS augalinis maistas - lėtai grimztantys traškučiai su dideliu spirulinos kiekiu (36 %).
  • TROPICAL Super Spirulina Forte Chips 250ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 60574
13,90 €
/ vnt.

Augalinis maistas skęstančių traškučių pavidalu, kuriame yra daug spirulinos (36%). Augalinis maistas, gaunamas skęstančių granulių pavidalu, kuriame yra daug (36%) spirulinos. Jis skirtas dumbliams valgyti Afrikos cichlidus ir kitas žuvis, įskaitant jūrines žuvis, kurių racione reikia nemažos dalies augalinių ingredientų. Spirulina stimuliuoja žuvų imuninę sistemą ir daro teigiamą poveikį virškinimo procesams. Tai nesočiųjų riebiųjų rūgščių, lengvai virškinamų baltymų, turinčių daug išorinių aminorūgščių, vitaminų ir mikroelementų, šaltinis, užtikrinantis puikią žuvų būklę, intensyvų augimą ir gyvybingumą. Reguliariai naudojant, spirulinoje esantys karotenoidai (įskaitant beta-karoteną) suteikia žuvų spalvoms intensyvumo ir blizgesį.

Sudėtis: dumbliai (įskaitant Spirulina platensis, ne mažiau kaip 36%), augaliniai baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai, žuvis ir žuvies produktai, grūdai, moliuskai ir vėžiagyviai, mielės, aliejus ir riebalai, mineralinės pašarinės žaliavos (įskaitant 1% ceolito) .

Priedai (kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos medžiagos, turinčios panašų poveikį: Vit. 38 000 TV, Vit. D3 2000 TV, vit. E 200 mg, vit. C 540 mg. Mikroelementų junginiai: E1 (Fe) 42,0 mg, E6 (Zn) 11,5 mg, E5 (Mn) 9,0 mg, E4 (Cu) 2,1 mg, E2 (I) 0,26 mg, E8 (Se) 0,26 mg, E7 (Mo) 0,06 mg. Dažai. Antioksidantai.

Analitiniai komponentai: žali baltymai 48,0%,
žalias aliejus ir riebalai 6,0%,
žalia pluošto 3,8%,
drėgmė 10,0%.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel