Hepatiale Forte Large Breed 40 tab.

  • Hepatiale Forte Large Breed 40 tab.
  • Hepatiale Forte Large Breed 40 tab.
  • Hepatiale Forte Large Breed 40 tab.
Gamintojas: VETEXPERT
16,59 €
/ vnt.
0,06 € / kg

Hepatiale® Forte yra naudojamas šunims ir katėms. Preparatas rekomenduojamas kepenų funkcijai palaikyti, jei pasireiškia nepakankamumas ir funkciniai sutrikimai.

SUDĖTIS
Aliejinių augalų sėklos, vaisiai ir jų dariniai.
Fosfolipidai (fospholipidum ex soja), kurių sudėtyje yra fosfatidilcholino.

PRIEDAI
ornitinas L-ornitino L-aspartato pavidalu

Dozė
„Hepatiale®Forte Large Breed“ - 1 tabletė 25 kg kūno svorio

Tabletes reikia vartoti nesmulkintas arba susmulkintas prieš valgį ar jo metu. Jei paros dozę sudaro kelios tabletės, jas galima vartoti 2 arba 3 kartus per dieną.

Norint pasiekti optimalių rezultatų, preparatą rekomenduojama vartoti nuo 1 iki 3 mėnesių, lėtiniais atvejais - iki 6 mėnesių.

VEIKLOS MECHANIZMAS
Preparatas skirtas šunims ir katėms, sergantiems kepenų funkcijos sutrikimais ir ligomis. Pagrindinė veiklioji medžiaga yra fosfatidilcholinas (gaunamas iš sojos pupelių), kurio sudėtyje yra cholino ir ornitino aspartato (kaip ornitino šaltinio).

-Fosfatidilcholinai yra junginiai iš fosfolipidų grupės, turinčios cholino grupę. Jie yra pagrindiniai biologinių membranų komponentai, gaunami cheminiu ar mechaniniu būdu ekstrahuojant iš paprastai prieinamų žaliavų, tokių kaip kiaušinių tryniai, sojos pupelės, pupelės. Jie taip pat yra geltonai rudos lektino grupės riebalinių medžiagų, esančių augalų ir gyvūnų audiniuose, komponentai. Didžioji audinio cholino dalis randama specializuotose riebalų molekulėse - fosfolipiduose, iš kurių garsiausias yra cholinas, fosfatidilcholinas (lektinas).

-Dietiniai riebalai ir cholesterolis į kepenis transportuojami lipoproteinų, vadinamų chilomikronais. Tuomet kepenys gamina labai mažo tankio lipoproteinus (VLDL), kurie kartu su krauju yra transportuojami į atitinkamus audinius. Vienas iš VLDL komponentų yra fosfatidilcholinas, be kurio riebalai ir cholesterolis būtų kaupiami kepenyse.

-Dėl cholino trūkumo organizme suaktyvėja šie mechanizmai: a) cholino trūkumas pažeidžia kepenis, o atsinaujinusios kepenų ląstelės yra jautresnės kancerogeninių medžiagų veikimui;

b) cholino trūkumas lemia DNR metilinimo lygio sumažėjimą, dėl ko sutrinka DNR atstatymo procesas; c) cholino trūkumas padidina oksidacinį stresą kepenyse, o tai padidina DNR pažeidimo tikimybę;

d) cholino trūkumas gali sutrikdyti kepenų ląstelių apoptozę ir taip paskatinti kepenų vėžio vystymąsi; e) cholino trūkumas suaktyvina tarpląstelines signalines molekules ir baltymo kinazę C, todėl vyksta kaskados procesai, kurie vis dar tiriami.

Maistu gaunami fosfolipidai yra įterpiami į hepatocitų ląstelių membranas, o tai leidžia jiems greičiau atsinaujinti. Jie taip pat yra būtini tinkamam hepatocitų dauginimuisi ir diferenciacijai. Jie taip pat gali slopinti kolageną gaminančių fermentų aktyvumą kepenų fibrozės metu.

-L-ornitinas L-aspartatas yra stabili dviejų natūralių endogeninių L-amino rūgščių druska: ornitinas ir asparto rūgštis. Jis parduodamas kaip maisto papildas, vartojamas siekiant sumažinti amoniako koncentraciją kraujyje. Tai pašalina kepenų encefalopatijos, susijusios su ciroze, simptomus. Abi aminorūgštys vaidina svarbų vaidmenį detoksikuojant amoniaką ir vykstant prolino ir poliaminų biosintezei. Manoma, kad poliaminai vaidina pagrindinį vaidmenį sintezuojant DNR ir ląstelių replikaciją, taip pat skatinant kepenų regeneraciją. Ornitino papildai padidina randų stiprumą ir kolageno nusėdimą gyvūnų modeliuose. In vitro, in vivo ir perfuzijos tyrimai parodė, kad karbamido sintezę iš amoniako riboja endogeninis ornitinas, kuris gali farmakologiškai skatinti karbamido susidarymą labiau nei amoniakas. Vartojant dideles LOLA dozes, sumažėja aukšta amoniako koncentracija kraujyje, kurią sukelia amonio chloridas, baltymų vartojimas ir kuri atsiranda kaip klinikinė kepenų cirozės komplikacija. 

Techniniai parametrai
Svoris:
300
Augintinio dydis:
Didelės veislės
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel