VETOQUINOL Bezo-Pet 120g

  • Pastos, apsaugančios nuo plaukų susikaupimo skrandyje ir žarnyne.
  • VETOQUINOL Bezo-Pet 120g
Gamintojas: Vetoquinol
15,90 €
/ vnt.

VETOQUINOL Bezo-Pet - tai kačių pasta, kuri yra specialios paskirties produktas. Pagaminta vertingų aliejų pagrindu, padengiančiais virškinamąjį traktą ir skrandžio danga. Tai apsaugo nuo dažno plaukų susikaupimo skrandyje ir žarnyne. VETOQUINOL Bezo-Petrekomenduojama naudoti kaip prevencinę priemonę, ypač toms katėms, kurios turi ilgus plaukus. Be to, tai yra puikus papildomas maistas, katėms kurios neturi galimybės kasdien valgyti žolės, kad natūraliai išvalytų virškinamąjį traktą nuo nepageidaujamo turinio. Produkto nereikia maišyti su kitu maistu, nes katės noriai vartoja skanią pastą be papildomų pagalbinių komponentų.

Sudėtis:
sojų aliejus, salyklas, dekstrozė, cukranendrių melasa, žuvų taukai, propilenglikolis

Analitinės sudedamosios dalys:
drėgmė 32%, žali riebalai 25,7%, žali pelenai 0,06%, žali baltymai 0%, žalia ląsteliena 0%, cukrus 0%

Priedai / kg: konservantai

Naudokite
BEZO-PET pasta pasižymi stipriomis slydimo savybėmis ir dengia atskirus plaukus, esančius skrandyje.  Esant tinkamam slydimui, sukamaisiais skrandžio peristaltiniais judesiais garantuojamas normalus virškinimo trakto turinio praleidimas, tuo pačiu pašalinant lėtinį skrandžio gleivinės sudirginimą. Rekomenduojama naudoti::

ilgaplaukėms katėms ir namuose laikomoms katėms, kurios neturi galimybės gauti augalų skaidulų (žolės), todėl vemia ir leidžia natūraliai atsikratyti svetimkūnių virškinamajame trakte.


Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel