AQUA EL aeratorius OXYPRO 150

  • Modernus, itin tylus akvariumo aeratorius.
  • AQUA EL aeratorius OXYPRO 150
  • AQUA EL aeratorius OXYPRO 150
Gamintojas: AQUA EL
37,90 €
/ vnt.

Modernus, itin tylus akvariumo aeratorius. Nors pastarąjį dešimtmetį vandens aeravimo funkciją iš dalies perėmė akvariumų filtrai, aeratorius, liaudiškai vadinamas garsiakalbiu, vis dar yra pagrindinė įranga, rekomenduojama kiekvienam akvariumui. Jo funkcionalumą daugiausia lemia dvi savybės: veikimas ir garsumas. Būtent dėl pastarosios savybės, kitaip tariant, dėl nuolatinio monotoniško burzgimo, aeratorius anksčiau buvo vadinamas įprastu pavadinimu ("švilpukas"). Tačiau tai jau praeitis: AQUAEL aeratorius jokiu būdu nenusipelno būti vadinamas "buzzeriu". Prietaisas praktiškai tylus. Šis efektas pasiektas dėl specialios elektromagneto konstrukcijos ir dvigubų korpuso sienelių. Bet kokias vibracijas slopina jo korpusas, sudarytas iš kelių nepriklausomų tiksliai sujungtų elementų. Jie slopina ne tik triukšmą, bet ir vibracijas, dėl to OXYPRO QUIET ne tik tyliai veikia, bet ir nekeičia savo padėties dėl skleidžiamų vibracijų (kaip yra daugelio aeratorių modelių atveju). Praktiškai vienintelis OXYPRO QUIET veikimo požymis yra šviečiantis šviesos diodas ir akvariume plūduriuojančių oro burbuliukų stulpelis. O pastarųjų yra tikrai daug, nes didžiausias prietaiso našumas siekia net 150 l/h. Jį galima lengvai reguliuoti didele, ergonomiška rankenėle, pritaikant aeratoriaus intensyvumą prie konkretaus akvariumo poreikių. Be to, aeratorius pritaikytas dirbti tikrai giliai esančiuose akvariumuose - jis gali pumpuoti orą net 2 m žemiau vandens paviršiaus lygio! Papildomas "OXYPRO QUIET" privalumas - modernus dizainas: pro dvigubą permatomą korpusą matomas prietaiso vidus ir darbinė membrana. Visa tai pasiekta išlaikant kompaktiškus įrenginio matmenis ir itin mažas, vos 2 W, energijos sąnaudas.
OXYPRO QUIET yra idealus sprendimas akvariumininkams, vertinantiems aukščiausią akvariuminės įrangos komfortą ir puikią kokybę kartu su novatoriškais techniniais sprendimais.

išskirtinai efektyvus
beveik negirdimas
tolygus išėjimo reguliavimas
Apie prietaiso veikimą informuojantis šviesos diodas
futuristinė forma
patikimas ir ilgalaikis veikimas

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel