AQUAEL Circulator Reef 4000

  • Cirkuliacinis siurblys, skirtas jūrinių rifų akvariumams
  • AQUAEL Circulator Reef 4000
  • AQUAEL Circulator Reef 4000
Gamintojas: AQUA EL
59,90 €
/ vnt.

"REEF CIRCULATOR" siurblys skirtas vandeniui išjudinti mažuose ir vidutinio dydžio jūros rifų akvariumuose. Jį sudaro miniatiūrinis korpusas, sumontuotas ant rankos su magnetine pakaba, primenančia klasikinį valytuvą: viena dalis yra talpyklos viduje, kita - išorėje ant jos stiklo. Tiksli ir beveik bet kokia kryptimi išleidžiama dėl šarnyrinio korpuso sujungimo su pakaba, o sukurta jo amortizacijos sistema pašalina galimas vibracijas. Beveik be triukšmo veikiantis įrenginys užtikrina visišką naudojimo komfortą. Tai pasiekta naudojant unikalų rotoriaus pakabos būdą - rotorius turi vadinamąją magnetinę pagalvę, todėl sukasi pakabintas rotoriaus kameroje be jokio fizinio kontakto su jos sienelėmis. Tai labai svarbu, nes rifų akvariume būtina palaikyti pastovią temperatūrą, kad jo gyventojai būtų apsaugoti nuo perkaitimo (kai kurios krevetės ir koralai yra ypač jautrūs).

 

REEF CIRCULATOR serijos siurbliai taip pat gali būti naudojami kai kuriuose gėlavandeniuose akvariumuose, pvz., su kalnų upių ir upelių žuvimis (jie puikiai imituoja greitą vandens srovę), taip pat su filtruojančiomis krevetėmis (Atyopsis, Atya ir Atyoides genčių), kurioms reikia nuolatinio vandens judėjimo, kad gautų maisto.

- mažas dydis

-labai tylus veikimas (magnetinė pagalvėlė)

-minimalus energijos suvartojimas (neperkaitina vandens)

- platus vandens tekėjimo krypties reguliavimo kampas (šarnyrinė jungtis)

- kieta magnetinė pakaba

 

RIFŲ CIRKULIACINIS SIURBLYS 4000

Galia [W] 4,2

Srauto našumas [l/h] 4000

Maksimalus panardinimo gylis [cm] 100

Grynasis svoris [g] 400

Akvariumo tūris [l] <400

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel